2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822090 بازدید | 669237 پست
دوستانی که آز سلفری دادین ،  هزینش رو بیمه تکمیلی میده؟  حالا همشو نه ، ولی بخشی ازش رو؟ ...

عزيزم يك مقداريش رو بيمه تكميلي ميده البته بيمه تكميلي من كه هنوز كلا هيچ كدوم از هزينه هام رو نداده البته تاييد شده ها ولي هيچي به حسابم واريز نشده ولي به هر حال ميده هزينه رو .

بچه ها من فکر میکنم فصل و ماه انتقال تو مثبت شدن و اذامه بارداری دخالت داره  کسی در این مورد م ...

تارا جان من در مورد آلودگی چیزی نمیدونم ولی طبق تجربیات دوستان در پانکچر و انتقال توی ماههای مهر و آبان و کلا ماههای پیش رو درصد موفقیت بیشتر بوده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام شبتون بخیر دوستان .منفی شد .اصلا حالم خوب نیست 

ناراحت شدم عزیزم.......خدابزرگه💙

گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست داردکه سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .میدانم که صدایم را شنیده ایی از هرکجا که نامید باشم از مرحمت تو نامید نیستم خدای من......تیکر بارداری زدم و امید دارم جوابم رو میدی خدای من💙🙏
بچها کسی هست یکم درودل کنیم من دلم خیلی گرفته نمی دونم شاید بیشتر نگرانم که اینجوری فک می کنم 😔&nbs ...

سلام عزیزم 

اگر سایر فولیکول ها یک دست باشه امکان چند قلویی خیلی بالا میره

ولی ضخامت باید بیشتر باشه، مطمئنی درست شنیدی؟ 

گاهی اگر تعداد فولی زیاد باشه میگن اقدام طبیعی

در هر صورت چیز خطرناکی وجود نداره و همه چی به سونوی بعدیت ربط داره

2740
سلام بچه هاا تورخدا میشه کمکم کنین ۷روز انتقالمه هیچ لک لانه گزینی ندیدم فقط از اولین روز دل درد دار ...

سلام عزیزم فکر کنم شما دهمین نفر باشی تو این دو سه روز اینو پرسیده گلم

جالبه از بین اونها دو تا مامان داشتیم 

خودم گ خیلیا دیگه بدون علامت بودیم و مامان شدیم 

واسه قوت قلب هم صفحات رندوم از همین تاپیک رو بخون میبینی عین جملات شما رو صدها نفر تو تاپیک نوشتن ولی مامان شدن

ان شاالله 7 روز دیگه جشن مامان شدن شماست

دلارام جان میشه با نزدیکی هم نمونه داد.آخه من شوهرم خیلی اذیت میشه. بچه ها کسی بوده که همسرش با نزد ...

آره گلم میشه 

ما برای iui و میکرو با نزدیکی نمونه دادیم، هیچ جور دیگه همسرم راحت نبود مشکلی نداره خیالت راحت

هر چی استرس کمتر، کیفیت بهتر

دوستانی که قبل از انتقال میگید پزشک طب سنتی رفتید، اینا پزشک عمومی هایی هستن که وارد زمینه طب سنتی ش ...

گلم حتما پیش کسی برو که شماره نظام پزشکی و پروانه طبابت داره  و بر اساس سوالات طبع شناسی کار میکنه برات 

منم همین کارو کردم

چند سال پیش یه جا رفتیم، فقط تجارت میکردن و الکی کلی پرهیز و دارو علفی داد بی نتیجه و حتی مضر

ولی پارسال راضی بودم نسبتا و تمام دستورات هم انجام ندادیم چون خیلی سخت میشد اما کارهایی که رعایت کردیم هم بی تاثیر نبود

عطاری ها که اصلا صلاحیت ندارن

نمونه برای تشکیل جنین؟  یکی از خانم ها موقع پانکچر با ما بود نمونه با نزدیکی داد و همونجا تخمک ...

احتمالا خیلی فشار دارد شده به خانم 

برای ما چون زودتر از زمان 36 ساعت رفتیم و فشار نیومد بهم مشکلی نبود

ولی تا حالا از این زاویه نگاه نکرده بودم به این مسأله، همش فکرم درگیر سلامت اسپرم بود برای نمونه 

گلم منم دوبار آی یو آی کردم ،فکر کنم 3 تا سینال ایرانی بهم دادن یه دونه هم hcg که من هر دوبا 5 تا تخ ...

عزیزم به تعداد نیست ان شاء الله با همینا مامان میشی

منم خودم قرص تقویتی نخوردم فقط طب سنتی رفتم