2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818932 بازدید | 669102 پست

دوستان ، من امروز یک بشقاپ پر آش رشته خوردم.

حاالا اون به کنار ، سیر داغ زیاد باهاش خوردم. اصلا حواسم نبود.

بده؟

چی بخورم خنثی بشه.؟

فقط برای فشار بده؟ یا گرمیش برای سقط و اینا خوب نیست؟

چه اشتباهی کردم؟

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان شياف پيدا نميكنم كسي ميدونه كجا داره 

همه جا ايرانيه؟؟؟؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
عزیزم ۱۴۹۰ زنگ بزن. بسته بندیش ایرانیه ولی میگن خود شیاف خارجیه

نگ زدم شماره داروخانه انقداب رو داد ولي اونم نداشت 

ايرانيش فرق داره ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
دوستان ، من امروز یک بشقاپ پر آش رشته خوردم. حاالا اون به کنار ، سیر داغ زیاد باهاش خوردم. اصلا حوا ...

فکر نکنم مشکلی باشه.شمالیا که سیر جز لاینفک غذاهاشونه،اگه اینجور بود که نسلشون منقرض میشد عزیزم. نگران نباش. ما اصالتا شمالی هستیم مامانم یادمه سر بارداری خواهر کوچیکم آش دوغ با سیر فراوون میخورد.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
نگ زدم شماره داروخانه انقداب رو داد ولي اونم نداشت  ايرانيش فرق داره ؟

ببین من چندتا دونه دارم.اگه تهرانی و به کارت میاد برات بفرستم.تو یخچال هم بوده. دو ماه پیش خریدم،میخوای عکس بگیرم ببینیش؟نمیدونم ایرانیش فرق داره یا نه. اما اون موقع که گرفتم رو بسته اس دیدم فارسی نوشته زنگ زدم کارخونه اش. گفت اینجا بسته بندی میشه

عزیزدلم آفرین به روحیه ات. ما اونقدا هم تفاوت سنی نداریم دوستم سن آدم به دل آدمه که دلت جوونه  ...

فداااات نازنینم. شمام همینطور عزیزم

2738
زینبی جان مرکزی که من میرم با عمق رحم انتقال میدن به نظرم سونو دقیق تره، بار دوم انتقالم دکترم قرار ...

برا منم که عمق رحم رو اندازه گرفتن درد داشت.مثل موقعی که درد پریودی شدید داری و از شدن درد دوتا مسکن میخوری که فقط یه ذره آروم بشه.کلا فشارم افتاد.بزور بلند شدم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
اولا كه ان شا الله قسمت همه دوستان باشه و دوم اينكه من دوست دارم ان شا الله سومي دختر باشه كه دخترم ...

خپ پس دیگه واجب شد دوتابچه دیگه   بیاری.یه دختر ناز و یه آقاسبحان .  

چون برای پسرها هم تک بودن سخته.شوهرم تکه،حالش رمیفهمم.

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
برا منم که عمق رحم رو اندازه گرفتن درد داشت.مثل موقعی که درد پریودی شدید داری و از شدن درد دوتا مسکن ...

برای من با خراش بود، دردش به قدری زیاد بود نفهمیدم کدوم خراش بود کدوم عمق رحم، به دکترمم گفتم دیگه هیچوقت خراش نمیدم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
دلارام خانم نمیدونم ذخیرت چنده....اما خب منم متاسفانه تعاد فولیهام همین قدره....چه با سینال چه گونال ...

شاید با داروهای اینماه که کنسل شد طبیعی دوباره مامان شدی عزیزم.خدارو چه دیدی. ایشالا که همینطور میشه.

گلم بستگی داره ولی قند رو ساده در نظر نگیر  حتما زیر نظر متخصص غدد و کارشناس تغذیه باید باشی

ممنون عزیزم ، دکتر غدد رفتم میگه نیازی به قرص نیست فقط مراعات کن

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
در عوض شما جاری نداری سهیلا جون !      

این ر خوب اومدی،خدا رشکررررررر

اماچه شود ؟!!! خواهرشوهر ااااا و مادرشوووووور  پدرشووووووور

خداحفظشون کنه  

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2706