2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819005 بازدید | 669102 پست
آزمایش ایمنی و انعقادی و ژنتیک مگه هزینشون چقدره؟ من مشکل مرخصی دارم وگرنه حتما می امدم تهران

کلا فکر کنم  آزمایش  خودت و همسرت ۲ تومن بشه  خیلی دست  بالا  گرفتم  البته  با آزمایش ایمنی و ژنتیک میگم   عزیزم  

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
اوکی پس احتمالا دیرتر میشی و طبیعیه نگران نباش عزیزم  بذار طبق ریتم و آهنگ بدنت در قبال داروها ...

یعنی گرمی نخورم

این چند وقته چیزای گرمی زیاد خوردم

مثلا عسل و سیاه دونه،یا فلفل یا غذاها و میوه های گرمی

یعنی دیگه نخورم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا همینه، خیلی  گاهی هم دکتر مثلا با مثانه پر خودش با تسلط بیشتری انتقال میده گاهی یه نفر د ...

زینبی جان مرکزی که من میرم با عمق رحم انتقال میدن به نظرم سونو دقیق تره، بار دوم انتقالم دکترم قرار بود با سونو انتقال بده دوباره پشیمون شد، اون روزی که عمق رحممو اندازه گرفتن با خراشم همزمان بود اینقدر درد داشتمو تکون خوردم که نمیدونم اصلا درست اندازه زدن یا نه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
پس یه پسرهم به اسم سبحان بایدبیاری    

اولا كه ان شا الله قسمت همه دوستان باشه و دوم اينكه من دوست دارم ان شا الله سومي دختر باشه كه دخترم خواهر داشته باشه  خودم هميشه در حسرت خواهر بودم . 😍😍😍

2731
حتما میرم.بنظرتون خودم برم یا همسر؟

حتما هردوتاتون

تهران نیستین؟؟

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
پس مطمئن باش برات طلبیدم حسابی نه یکی چندتا😅 تا الان فکر میکردم یه بچه داری😎باور کن تو شکمته خبر ...

مریم جونم خدا از دل و از دهنت بشنوه. ایشالا همینطور که طلبیدی برام اتفاق بیوفته. و همچنین برای همه منتظرا. منم برات دومی رو بی دردسر و با آرامش آرزو دارم عزیزم.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
اولا كه ان شا الله قسمت همه دوستان باشه و دوم اينكه من دوست دارم ان شا الله سومي دختر باشه كه دخترم ...

منم دوست دارم اگه دختر دار شدم حتما دوتا باشه. خواهر خیلی خوبه.برادرم خدایی نعمته

2738
انشاالله امسال گريه اي كه ميكني به خاطر شادي و مامان شدنت هست  توكل به خدا كن خدا خيلي مهربونه ...

ممنون گلم انشاءالله به سلامتی بیان بغلت دو قلو های نازت والا من فردا میشه 10روز البته جنین هام هم بلاس بودن اگه جرات کنم روز اربعین یعنی شنبه تست میزنم بعد دوشنبه احتمالا برم آزمایش

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
عزیزم به خدا به علائم ربطی نداره ان شاالله مامان شدی 😍 😍 😍 

انشاءالله خدایا یعنی میشه بیام بگم آزمایشم مثبت شد

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
کاش منم جزء اون دسته باشم که طبیعی باردار میشن شوهرمم از امروز میگه نمیتونم بزارم با این داروها خودت ...

عزیزم تازه دکتر داده. همسرم گفت فرتیل میخورم دکتر گفت پروکسید پلاس با بقیه مکمل ها قابل مقایسه نیست. منم سرچ کردم دیدم برای تعداد و حرکت خیلی خوبه. و مقداری اثر هم رو مورفو داره.به نظرم با دکترشون صحبت کن ببین چی میگن. ما پیش دکتر طاهری پناه میریم. تجویز ایشونه عزیزم

البته همسرم مشکل نداره اما دکتر بخاطر کیفیت جنین داده

من پانکچر قبلیم سیکل کوتاه مدت بود یعنی بدون ال دی، انتقالمم بدون ال دی بود، این سری پانکچرم با ال د ...

نمی دونم والله شاید یه دلایلی دارن دکترا که یه بار میدن یه بار نمیدن

شما دفعه پیش کیست داشتی؟ 

2706