2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822187 بازدید | 669237 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رویان میرم حتی ازشون پرسیدم گفتن برای بعد از انتقال یک روز هم مرخصی استعلاجی نمینویسن برام

جه جالب

به من گفت کل 2 هفته رو هم استعلاجی می نویسیم میدیم بهتون

واسه پانکچر هم خودشون 4 روز استعلاجی نوشتن در حالی که من فرداش خوب بودم همسرم میگفت اگه میشد بری سرکار پس این 4 روز استعلاجی رو چرا نوشتن.

2731
منم بهش فکر میکردم ولی چندتا از دوستان گفتن درد داره منصرف شدم! البته این دوستان که انجام دادن اگر ب ...

گلم چون ٱستانه درد برای افراد متفاوته ممکنه یه نفر خیلی حس کنه یه نفر کمتر 

فقط از دکترت بپرس اگه لازم بود از دردش نترس سرپایی انجام میشه البته یه نوع هم هست همزمان با هیستروسکوپی تو اتاق عمل انجام میشه، که برای دو تا سه‌ سیکل اثرش باقی می مونه 

2738
زینب جون یه سوال:دکترم به من ova booster  داده که برای ارتقا تخمک گذاریه.به نظر شما من رویال ژل ...

عزیزم به نظرم همون کافیه چون گاهی ویتامین ها بیشتر از نیاز میشه با چند تا مکمل و اوردوز ممکنه اتفاق بیفته که به صلاح نیست

سلام خوبین من امروز رفتم ابن سینا گفتن باید همسرت باز از اسپرم بده از خونم بده ایشالا تا ۱شنبه جوابش ...

سلام عزیزم

ایشالله به سلامتی

داروهاتو شروع کردن یا تا آزمایش همسرت نیاد شروع نمیکنن؟ 

به من روز 2 پریود دکتر دارو ها رو داد گفت آزمایش ها رو هم همسرت بره انجام بده برگه دکتر مردان رو بگیره که چون همسر من زیر 2 ماه اونجا آزمایش داده بود فقط زیر برگه رو تایید کردن کلینیک مردان

بچه ها من دیروز انتقال دادم، الان لک دیدم. یعنی ببخشید ترشحات خونی داشتم. و بدبو. به مطب دکتر زنگ زدم جواب نداد. چیکار کنم؟

یه کوچولو هم سمت راست دلم درد میکنه. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
عزیزم خیلی ناراحت شدم 😔😔😔😔😔 ولی یه کم حالت بهتر شد چند روز دیگه بیا کامل شرح حالت رو بگو، ببین ...

ممنونم واقعا داغون شدم چون دیگه جنین ندارم

۱۱تا داشتم همه رو انتقال دادم نشد که نشد.برای همه ی انتقالهام پی ار پی انجام دادم.این آخری هم پی آر پی و هم خراش بازم نشد.

خودم ظاهرا و اگر داروها داغونم نکرده باشن فعلا سالم هستم.اما شوهرم آزواسپرمه و با پی آر پی ۱میلیون اسپرم توی نمونه ش پیدا شد.

نمیدونم اگر بتونم شوهرمو راضی کنم دوباره برم برا پانکچر😭😭😭 آخه جدا از هزینه ها پانکچر من وحشتناک بود و شدیدا هایپر شدم که اورژانسی دکتر گفت برو بیمارستان و آب شکمتو بکش ،حلا نمیدونم الان اینقدر داغونم نمیفهمم چکار باید بکنم. نمیدونم اگر شوهرم موافق باشه هم خودم هم اون ۳ماه دارو مصرف کنیم تا تخمک و اسپرم قوی بشن بعد برم واسه پانکچر.واقعا گیج و ناامید شدم.بنظرتون من چکار کنم؟؟؟😭😭😭

البته الان فقط گریه میکنم 😟😟😟کاری ازم بر نمیا

عزيزم دكتر زرناني ميگن خراش و پي آر پي با هم نبايد انجام بشه  كدوم مركزيد و دكترتون كيه؟

چرا علتش چیه که دوتا رو با هم انجام نمیدن.من شرایط رحمم خوب بود به دکتر گفتم پی ار پی کم بهتر نیست گفت باشه .گفتم خراش بدم بهتر نیست گفت باشه. یعنی دوتا با هم خوب نبوده؟😟 من کرمان انتقال دادم عزیزم

سلام بچها 

من ۲۲ سالمه و همسرم ۲۸ 

یکسالونیمه حامله نمیشم 

پریودمم قط شده بود عکس رنگی انداختن گفتن یک لوله راستت بستس و ذخیره تخمدانی هم کمه 

amh :1/3 هست همسرمم ضعیفه 

حالا دکترم گفته ای وی اف کن

قراره توو بیمارستان صارم کاشت انجام بدم 

😔😔 کلی هزینش میشه 

میشه امیداور بود ؟

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️