2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822072 بازدید | 669237 پست
سلام بچه ها خوبین؟الان اومدم سونو بیوفیزیکال آب دور بچه رو چک کرده میگه ۴ هست.بهم ختم بارداری داده گ ...

ای جونم مبارکت باشه عزیزم. ایشالا به سلامتی و دل خوش بغلش میکنی. یعنی الان که من دارم اینارو مینویسم ممکنه نی نی به دنیا اومده باشه.وای خدا چه هیجانی

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم مرفولوژی ۲ درصد حرکت دودرصد ولی تعداد۲۰ میلیون الان رفتیم پیش یه دکتر اورولوژی گفت جراتی واریک ...

موفق باشی گلم، خیلی تو عمل عجله نکن اول تقویتی و مکمل ها را امتحان کن چون بعد از عمل بعضی ها بهتر شدن بعضی ها فرقی نکردن و بعضی ها بدتر شدن

همسرم مرفولوژی ۲ درصد حرکت دودرصد ولی تعداد۲۰ میلیون الان رفتیم پیش یه دکتر اورولوژی گفت جراتی واریک ...

عزیزم ایشالا این دو تا جنین تبدیل میشه به دوتا نی نی تپل مپل. که از نگرانی و پیگیری درمان راحت شی. فقط روزای قبل انتقال هم پیاده روی برو هم آب زیاد بخور

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2731
سلام بچه ها خوبین؟الان اومدم سونو بیوفیزیکال آب دور بچه رو چک کرده میگه ۴ هست.بهم ختم بارداری داده گ ...

عزیزم اصلا نگران.نباش..حتما اینطوری ب صلاحه.بچت دیگه وقت به دنیاامدنشه..انشاءالله صحیح و سالم بغلش میکنی. گل دختری رو..😍😍

براتون ایت الکرسی میخونم.ب محض اینکه تونستی ازخودت خبربده.

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2738
بچه ها من ک اندومترم خوبه و خوب هم بالا میره بنظر شما خراش بدم؟ فقط این دوتا دارم

منم بهش فکر میکردم ولی چندتا از دوستان گفتن درد داره منصرف شدم! البته این دوستان که انجام دادن اگر بیان می تونن راهنمایی بکن

شما جنین هاتون کجا هستن پریسا ناز ؟کدوم مرکز

گلم من رویانم، انتقال اول 2 جنین ومتاسفانه منفی ،الانم منتظرم حال و شرایطم جور شه و یه اطلاعتی از بقیه بگیرم اینجا ان شاالله برم انتقال دوم 3 جنین، منم مثل شما فقط 5 جنین داشتم، ازدواج 7 سال

عشقم پرولوتون برای جلوگیری از زایمان زودرسه...نگران نباش بزن.من دوسه هفته پیش با یکم پیاده روی دل در ...

اخه میگن درد داره؟ در حین زدن درد داره و بعدش؟

راستش و بگو😁💜😅😊😊😊😁😁😁😁

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
بچه ها من ک اندومترم خوبه و خوب هم بالا میره بنظر شما خراش بدم؟ فقط این دوتا دارم

بگو  جنین ۵ روزه  برات  بزارن  توکل  به خدا  که بگیره  از دکترت  خراش  بپرس

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊