2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818974 بازدید | 669102 پست
یعنی تو همون سونوی اول گفت که ضخامتت کمه؟

بله تو همون سونوی چکاپ اولیه ک حدود دو ماه پیش بود گفت ضخامت کمه البته بموفعش با داروی اصلی میارم بالا ولی تو فرتیل سی ام رو بخور از حالا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین گلم سر خود مکمل نخور، درسته اینها مکمل غذایی هستن و به ظاهر هم فقط ویتامین هستن ولی وقتی نیاز ن ...

ببخشید گلم شما هم آزمایش تکمیلی و انعقادی دادی؟ مگه شما با اولین انتقال باردار نشدی؟ 

2728
زهرا جان تبريك ميگم عزيزم انشالله نه ماه بارداري رو به سلامتي بگذروني ميشه از مراقبتهاي قبل و بعد ا ...

عزیزم تاپیک اخرمو بخون کاااامل گفتم چیکار کردم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
جوابو گرفتم...مثبت شد خداروشکر بتامم ۱۲۶۶  ان شاء الله قسمت همه منتظرها ❣❣❣❣

مباااااااارک باشه سارا جون،ان شاالله بارداری خوبی داشته باشی و فرشته نازت رو به زودی بغل بگیری.

عزیزم میشه یه توضیح درباره خودت بدی چند ساله اقدام کردی و با آی وی اف باردار شدی یا طبیعی و کلا چه کارایی کردی؟و البته توو کدوم مرکز؟

ممنون میشم 🌹

2738
مرسی عزیزم، منم تا الان فقط اسید فولیکول و قرص تیرویید که دکتر برام تجویز کرده رو میخورم و سعی میکنم ...

عزیزم بهت حق میدم، آدم دوست داره هر کاری از دستش برمیاد انجام بده، ولی چون مکمل بدون تجویز پزشک ممکنه مناسب نباشه یه کم با احتیاط باید رفت سمتش

راستش طب سنتی بهم گفت تخم مرغ محلی با روغن زیتون نیمرو کنم و با سه تا خرما و یک پیاز، خودم و همسرم می‌خوردیم

تخم مرغ ترکیباتی داره که پیش ساز هورمون های جنسی هست و برای این دوران خیلی کمک کننده س

کلا تخم مرغ خیلی عالیه 

راستی گاهی تخم کبک یا بلدرچين هم با همون نیمرو قاطی میکردم

یعنی فردا برم بدون نوبت قبلی ویزیت میشم ؟

مگه امروز نوبت نگرفتی؟

من جواب غربال اومد، رفتم مطب نشون دکتر دادم، اون موقع هم دکتر خودم هنوز نیومده بود، اون ارجاع داد مشفقی

به نظرم اول صبح زنگ بزن مطب 5 بگو جریان چیه، احتمالا همون فردا نوبت بدن، یا چهارشنبه، برای این میگم حضوری نرو چون شک دارم سه شنبه ها میاد یا نه

عزیزم تاپیک اخرمو بخون کاااامل گفتم چیکار کردم

مرسي زهرا جان خوندم تاپيكت رو 

مرسي كه با جزئيات نوشته بودي

مكمل چي ميخوردي يا نه فوليك اسيد چي؟!

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
مگه امروز نوبت نگرفتی؟ من جواب غربال اومد، رفتم مطب نشون دکتر دادم، اون موقع هم دکتر خودم هنوز نیوم ...

دیگه وقت ویزیت نمیدادن .فقط دکتر هاشمی که فعلا دستیارشونه دید و گفت باید ببری جوابو دکتر مشفقی مطب ۵ ببینه .دیگه عصر بود اونجا کسی نبود 

تو دلم خیلی خیلی غمه دلم میخواد بشینم ساعتها گریه کنم .اخه همش باید استرس بکشیم .خسته شدم دیگه  ...

عزیزم می فهمم چون منم برام ریسک زدن، تازه سلفری دادم جوابش نمیومد که، مجبور شدم با مسئولیت خودم قبل از حاضر شدن جوابش سرکلاژ کنم با ریسک اینکه خدای نکرده مشکلی باشه

شما هم شک ندارم بچه ت سالمه عزیزم خصوصا که سونو هم عالی بوده

گلم یا نيلو یا دنا باید آزمایش بدی، سلفری نداره رویان

2706