2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821145 بازدید | 669198 پست
سلام دوستای خوبم.من یه سوال داشتم بعد از آنومالی کی باید برم دوباره سونو؟الان ۲۴ هفته و ۲ روزمه

نمی دونم گلم ولی فکر کنم هفته 28، باز دوستان که تجربه دارن میان میگن

من تعداد سونو هام به خاطر سرکلاژ بیشتره و دائم برام طول سرویکس چک میکنن

البته همه این جور نیستن ها ولی دکترم میگه 

نفس جان دیگه چیزی نمونده😍انشاله با همون قاسمپور زایمان داری؟

اره ب لطف خدا دیگه اخراشم.مریم جون...اره با خود دکتر قاسمپور سزارین میشم....انشاءالله خیلی زود خبربارداری تورو.میشنویم😍

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات شم تو لطف داری عزیز چی بگم خواهر  این دختر شیطون من دو سه ماهیه میره مهد  از اونمو ...

واقعا آفرین داری، ان شاء الله خدا کمکت کنه و دو تا آجی خوشکل به دخترت بده😍😍😍😍

دختر خیلی خوبه🥰🥰🥰🥰

پسر هم خوبه فقط مادرشوهر میشه آدم😁😁😁🥴🥴🥴

عزیزم پس شما هم درگیر بودی، آفرین به همتت با اون تجربه دوباره داری اقدام میکنی واقعا عالیه اتفاقا ف ...

زینب جان من دمیترون رو چهار قسمت کرده بودم و هر دفعه یک چهارم میخوردم با اینکه چندین دکتر بمن گفتن از جفت عبور نمیکنه 

بخودم القا میکردم کامل خوردم چون مجبور بودم طولانی مدت بخورم خودم کمش کردم عوارص نداشته‌باشه

2731
سلام دوستای خوبم.من یه سوال داشتم بعد از آنومالی کی باید برم دوباره سونو؟الان ۲۴ هفته و ۲ روزمه

عزیزم.بین 28تا30هفته سونو بعدیت هست ک برا رشد و وزن هست

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
نه حرفی نزد  حالا واقعا بالا میبره؟؟

منم شنیدم و چند نفر رو گویا تاثیر داشته 

ولی خوب چون مطالعه نشده نمیشه گفت، شاید اون چند نفر همزمان با سیاه دانه یه اتفاق دیگه افتاده که پرولاکتین بالا رفته 

واسه همین پرسیدم گفتم شاید طرازی اطلاعات بیشتری داشته باشه چون خودم هم نمیدونم

از اواخر هفته 6 که قلب رو دیدم، اوایل فقط صبح ها بود بعد شد تمام روز و یک ماه هر روز سرم میزدم و تما ...

دقيقا مثل من 

انشاالله همگي بارداري سالم داشته باشن

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2740
اره ب لطف خدا دیگه اخراشم.مریم جون...اره با خود دکتر قاسمپور سزارین میشم....انشاءالله خیلی زود خبربا ...

بسلامتی....واقعا دکتر مهربون و خوبیه.....

ممنون از دعای شما

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
انشاءالله ک بتات تپله😍الان ساعت دو شده دیگه..حتما جوابو گرفتی زود بیاخبربده

جوابو گرفتم...مثبت شد خداروشکر

بتامم ۱۲۶۶ 

ان شاء الله قسمت همه منتظرها ❣❣❣❣

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
مامان دوقلوی بهدی سارا جونه😍😍😍😍😍😍😍😍 تبریکککککککککک

خدا از دهنت بشنوه مریم جون

ان شاء الله قسمت خودت باشه گلم 💖💖💖💖💖

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
بسلامتی....واقعا دکتر مهربون و خوبیه..... ممنون از دعای شما

قربونت عزیزم...خداروشکر ک راضی هستیی. انشاءالله دستش خوبه برات 

جوابو گرفتم...مثبت شد خداروشکر بتامم ۱۲۶۶  ان شاء الله قسمت همه منتظرها ❣❣❣❣

سارا جونم.مبارکت باشه خداروشکر😍😍😍

جوابو گرفتم...مثبت شد خداروشکر بتامم ۱۲۶۶  ان شاء الله قسمت همه منتظرها ❣❣❣❣

خیلی خیلی مبارکتون باشه عزیزم ، ان شالله به سلامتی نی نی تونو بغل بگیرید ،،، حالا به رسم همیشگی بگید چه مواردی رو قبل و بعد از انتقال رعایت کردید؟ مشکلتون چی بود و کدوم مرکز انتقال دادید ؟ تا ما ها هم از تجربیات دوستان مامان استفاده کنیم

2706