2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819062 بازدید | 669102 پست

خانومای گل میشه به سوال من جواب بدید

البته دیشبم پرسیده بودم

راستش من فروردین سال ۹۶ پسرمو با میکرو تو کلینیک ابن سینا باردار شدم هزینش برام تقریبا پنج تومن تموم شد

الان میخام دیگه کم کم برای دومی اقدام کنم 

میشه بگید جدیدا کدوم مرکز و با چه هزینه ایی میکرو انجام دادین؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانومای گل میشه به سوال من جواب بدید البته دیشبم پرسیده بودم راستش من فروردین سال ۹۶ پسرمو با میکر ...

اگه اونجا ذخیره جنین داری همونجا انجام بده. اونوقت اونجا فقط هزینه انتقالو میدی دیگه بقیه هزینه ها رو نداری اگه جنین داری

2728
مرسی عزیز دلم واسه جواب کاملی که دادی

خواعش میکنم. برام دعا کن لطفا. فردا یا پس فردا انتقال دارم. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

جونم  براتون  بگه  من فردا  انتقال  دوم دیروز  دختر عموم  موهام  رنگ کرد  می خوام  از شرایط روحی خوبی برخوردار باشم  و اینک  تو این  همه  یه جورایی  سختی کشیدن  شاید  باور کنید  ولی از ویزیت ۷۰ تومنی  مطب  تا  خرج  ای وی اف  با کردن  دو سال  تونستم  جمع  کنم  و خوب مشکلات  مالی  واقعا  فشار میاره،  خلاصه امروز شرکت  تسویه  کردم  و کارفرما  گفت  اگر خواستی دوباره  برگرد  می خوام  بگم   که  بهتره  توکل به خدا  داشته  باشیم  و خودمون  هم تلاش کنیم   اگر نشد  دیگه  نشد   ؛  اگر هم نشد  دوباره  برمیگردم  شرکت  و سعی  میکنم  از زندگی لذت ببرم   اکر قرار  تو تقدیرمون  بچه  معلول  یا نا  اهل  مث  خیلیا  که الان  حتی بچه  اشون  یه لیوان  آب  بهت  نمیده   میخوام  نداشته  باشم    برای همتون  از خدا  می خوام  دامنتو سبز  بشه  و به ارزوتون  برسید  و صلاح  کار خدا هم  در نظر  بگیرید   

خدایا  گوشه  چشمی  .... 🙏

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
فدااات عزیزم. راستش من با همسرم درد دل نمیکنم بیشنر بهش غر میزنم،با اینکه اون بیچاره اوکیه و من مشکل ...

شوهر منم بعضی اوقات که خیلی دلش میگیره و ناراحته بهم میگه من نمیتونم تو رو از نعمت مادری محروم کنم اگه بخوای حاضرم طلاقت بدم بری با یکی دیگه .نمیدونه اگه اون نباشه میخوام دنیا هم نباشه.چقد حرصم میگیره و ناراحت میشم وقتی این حرف رو میزنه ولی هیچ وقت به روم نمیارم و با شوخی و خنده ردش میکنم و بحث رو عوض میکنم.بنظرم تو هم دیگه از این حرفا نزن عزیزم.این طوری طرفت بیشتر اذیت میشه.مطمئن باش اگه طرفت بخواد با این مشکلات خودشو از این زندگی بیرون بکشه همون اول کار این کار رو میکنه

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
به رحم تزریق میکنن

اون پی آر پی بیضه رو گفتن.انگار پی آر پی برا آقایون هم بکار میره.یه درمان برای نبود اسپرمه.یکی برا شوهرش انجام دادن بعد از شش ماه تو نمونه یک میلیون اسپرم پیدا کردن 

2738

سلام زینب جون😙..من با مشایخی ویزیت شدم گفت دیگه پیش من نیا😐باید تحت نظر پریناتولوژ همون دکتر مشفق باشی.من اصلا نمیشناسم مشفق رو.فقط ی دفه رفتم واس طول سرویکس.تو پروندم زد های ریسک😣بعدشم واسم اکو قلب جنین داد..نمیدونم چراا..یعنی به خاطر سلفریه؟؟شما بیرون دکتر میرید؟ پریناتولوژ یعنی چی🤔یعنی متخصص بارداری پرخطر؟

دقیقا بهتره حتی آدم با خواهرش هم درد دل نکنه، چون جای ما نیستن یهو یه چیزی میگن بیشتر ناراحت میشم&nb ...

من بعضی اوقات اینقد از رفتارای خونوادم حرصم میگیره و ناراحت میشم که میزنه به سرم بهشون بگم مشکلمون رو اما بعدش که بهش فکر میکنم واقعا بهتره نگم.از دلسوزی اصلا خوشم نمیاد و اگه مامانم فهمید همه میفمهن دیگه.دوسش دارم ها اما نمیتونه یه راز رو پیش خودش نگه داره قربونش برم.از طرفی هم میترسم یه دفعه از شدت ناراحتی واکنش منفی نشون بده مثل اصرار به اینکه طلاق بگیر.

کلا برای افرادی که مشکلی ندارن اولین درمان رو همون ای یو آی درنظر میگیرن، ان شالله که نتیجه میگیرید، ...

شما نتیجه گرفتین از آی یو آی؟

میشه برای مادر شدن همه منتظرا یه صلوات بفرستین😍🙏
خانومای گل میشه به سوال من جواب بدید البته دیشبم پرسیده بودم راستش من فروردین سال ۹۶ پسرمو با میکر ...

رویان میکرو 8 تومن تقریبا و مثلا جاهای خصوصی 11 تا 12 البته اینا فقط هزینه دارو، عمل و انتقال میشه اگر عمل دیگه ای نداشته باشی که اونا هم جداس

ممنون از جوابت😍😍😍 منم آبان انتقال دارم ولی جنینام سه روزه فریز هستن قراره بلاست انتقال بدم که امی ...

انشالله میمونن ،منم کلی استرس داشتم بخاطر موندش کلی دعا کردم اما شکر خدا موندن 

زیاد صلوات بفرست برای جنینات نزدیک انتقال که انشالله موقع ذوب و بلاست سالم بمونن 

2706