2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819191 بازدید | 669103 پست
عزیزم ما کنار هم هستیم تو خوشی و ناخوشی، خوب کردی درد دل میکنی یادمه با مادرم هم نمیتونستم درد دل ک ...

فدااات عزیزم. راستش من با همسرم درد دل نمیکنم بیشنر بهش غر میزنم،با اینکه اون بیچاره اوکیه و من مشکل دارم.خخخ

هرچند وقت یه بارم میگم منو ول کن برو یه زن دیگه بگیر اونم میخنده میگه نه بابا کی حال عروسی داره،بعدم خرجش چند برابر میکرو میشه،همین میکرو میکنیم! آخرشم میگه خدا رو شکر خل هم شدی

ولی با خواهرامم نمیتونم درد دل کنم، آخه در جریان ریزش نیستن یه تجویزایی میکنن بدتر عصبی میشم. دیگه بیچاره ها کاری بهم ندارن. همشم میگن خیلی بده که گاردت انقد بستست.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم از توضیحاتت.الان یه سر رفتم نت گردی .استرس خارج رحمی گرفتم 😣نوشته بود بتای بالا خرج رحمه ...

سارا جان ماهیتابه آنا رو یادته یا برم از خونشون بیارم🍳🍳🍳🍳🍳 🍳 🍳 

فکر کنم این جوری بودا

خارج رحمی چیه دیگه

مرسی عزیزم .خدا گل پسریتو حفظ کنه برات 💙💙 ان شاء الله.الان که یه فنجون چای خوردم 😷😷  زینب ...

آخ آخ منم حالت عادی نفرت داشتم از نوشابه الان نگم چه قدر دوست دارم ولی خوب مراعات میکنم فقط یکی دوبار خوردم

2728
بله بهتره تماس بگیرن و بپرسن خیالشون راحت شه

بسارا جون فدااات. رفتم گرفتم پروکسید پلاس. میگفت خیلی کم شده و با شرایط فعلی دیگه هم نمیاد

دستت درد نکنه بهم خبر دادی. راستی همه جا میزنه کلینیک ناباروری فلان اما این رو در مرکز زده بود کلینیک باروری امید

برام خیلی جالب بود

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2738
عزیزم خون رو میگیرن پلاکتاشو جدا میکنن و همونو به بیضه ها تزریق میکنن

به رحم تزریق میکنن

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
مرسی عزیزم از توضیحاتت.الان یه سر رفتم نت گردی .استرس خارج رحمی گرفتم 😣نوشته بود بتای بالا خرج رحمه ...

سارا مگه کتک میخای میزنمتا😁بتای منم 1140بود..

نت گردی هم ممنوع عزیزم..نرو چیزای الکی بخون ب خودت استرس بده

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
فدااات عزیزم. راستش من با همسرم درد دل نمیکنم بیشنر بهش غر میزنم،با اینکه اون بیچاره اوکیه و من مشکل ...

دقیقا بهتره حتی آدم با خواهرش هم درد دل نکنه، چون جای ما نیستن یهو یه چیزی میگن بیشتر ناراحت میشم 

خیلی کار خوبی میکنی 

ولی همسرت گناه داره، باهاش درد دل کن حس خوبی بهشون میده، خوشحال میشن اونها رو محرم اسرار بدونیم

از طلاق و این حرفای زشت هم دیگه نگو، مگه هدف ازدواج بچه آوردن و تولید مثله آخه، ناراحت میشه این جور بهش میگی

جای اون بنده خدا تصمیم نگیر

بچه ها من امروز سی تا تخمک ازم کشیدن خداروشکر درد چندانی نداشتم و الان فقط زیر شکمم گرفتگیه چی باید ...

به سلامتی عزیزم انشاالله جنینای خوبی واست تشکیل بشه

سفیده تخم مرغ آبپز بخور هرچی بیشتر بهتر، چون علائم هایپری از فردای پانکچر شروع میشه نمیخوام بترسونمت فقط میگم که مواظب باشی،من 27 تا تخمک داشتم روز اول خوب بودم از فرداش حالت تهوع شدید داشتم با سرگیجه

میگن چیزای شورم خوبه مثل دوغ،پفک،گوجه ی نمک زده

مایعاتم زیاد بخور و استراحتم داشته باش

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بسارا جون فدااات. رفتم گرفتم پروکسید پلاس. میگفت خیلی کم شده و با شرایط فعلی دیگه هم نمیاد دستت درد ...

سلام عزیزم 

خب خداروشکر 

الان داشتم میگفتم کاش لیلا بیاد بگه چیکار کرد رفت خرید یا نه؟؟؟ 

فدات شم کاری نکردم 

قبلش براشون پول واریز کردی ک نگه داشتن واست 

آخه بمن گفت تضمینی نیس تا بیاید بمونه و فروش نره

متاسفانه این بیمارستان ب معنای کلمه دزد سر گردنس فکر کن تولیست هزینه های بیمارستان چیزایی بود ک ...

از همین قیمت خراشش مشخصه چجوریه

با این هزینه های سنگین انشاالله نتیجه بگیری عزیزم که جبران بشه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بسارا جون فدااات. رفتم گرفتم پروکسید پلاس. میگفت خیلی کم شده و با شرایط فعلی دیگه هم نمیاد دستت درد ...

دیگه قول بده خاطرات بد رو بریزی دور و ی یاعلی بگو و از فردا با امید و انرژی بیشتر پیش بسوی مامان شدن 

خودتم تقویتارو شروع کن و پیاده روی 

انشاله ک عوض تموم سختیا برات ب آسونی جبران بشن 

2706