2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818960 بازدید | 669102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوابو گرفتم...مثبت شد خداروشکر بتامم ۱۲۶۶  ان شاء الله قسمت همه منتظرها ❣❣❣❣

مبارک باشه سارا جان❤❤❤

عزیزم شما بار اولت بود؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2728
توی بيمارستان آبان هزینه خراش رحم رو بمن دو تا دو نیم گفتن  و انتقال هم دو تا دو و نیم

وا مگه خراش چیه که اینهمه گرون گفتن؟ شاید با هیستروسکوپیه

من بیمارستان دولتی خراش دادم بیست سی تومن شد فکر کنم دقیق یادم نیست ولی زیر 50 بود خلاصه

مرسی عزیزم از توضیحاتت.الان یه سر رفتم نت گردی .استرس خارج رحمی گرفتم 😣نوشته بود بتای بالا خرج رحمه ...

ببین دیگه استرس واست سمه 

ب چیزای خوب فکر کن

روزیکه صدای قلبشو بشنوی احساس میکنی رو ابرهایی

تو نت بجای خارج رحمی و از این چیزای استرس زا بهتره دنبالذلباس نوزادی دخترونه و پسرونه بگرد عزیزم 

آره فدات شم منم بخدا گفتم خدایا خودت میدونی توان زایمان زودرس و مشکلات نوزاد نارس رو ندارم یدونه باشه ولی سالم باشه چون از نظر بنیه بدنی ضعیفم و خیلی نگران مشکلات بارداری دوقلویی بودم انگار خدا زودی صدامو شنید و یدونه دخمل شیطون بلا واسم نگه داشت 😍😍😍

وا مگه خراش چیه که اینهمه گرون گفتن؟ شاید با هیستروسکوپیه من بیمارستان دولتی خراش دادم بیست سی تومن ...

والا مجبورم طرازی فقط اینجا میاد و ی بیمارستان خصوصی دیگه ک اونم از آبان گرونتره 

2738
مرسی عزیزم از توضیحاتت.الان یه سر رفتم نت گردی .استرس خارج رحمی گرفتم 😣نوشته بود بتای بالا خرج رحمه ...

نه بابا خارج رحمی چیه؟ 

من پارسال اولین آزم ده هزار بود. دومیش سی هزار . ولی بازم خارج رحمی نبود. بد به دلت راه نده.

راستی سارا جان شما دخترتون هم با آی وی اف ، بدنیا آوردین.؟

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
والا مجبورم طرازی فقط اینجا میاد و ی بیمارستان خصوصی دیگه ک اونم از آبان گرونتره 

ولی به نظرم با هیستروسکوپی اینقدر گفتن که در کنارش وضعیت رحمتم بررسی کنن وگرنه خراش هزینش بالا نیست

توی بيمارستان آبان هزینه خراش رحم رو بمن دو تا دو نیم گفتن  و انتقال هم دو تا دو و نیم

کی پرسیدیم که این قیمتها رو گفتن من دارم خودمو میکشم همون شش تومنو جمع کنم تا اسفند برای انتقال بعدیم دکترمم طرازی قبلا منفی داشتنی که خراش رو میخوای انجام بدی؟ هزینه هیسترو هچینگ رو تو بیمارستان آبان میدونین؟

2706