2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822234 بازدید | 669239 پست
سلام دوستای گل، فردا باید سرکلاژ بشم جواب سلفری هم هنوز نیومده  ولی من این ریسک رو پذیرفتم که ...

سلام زينب جون چرا بايد سركلاژ كني ؟ 

انشاالله هر چي خير واست پيش بياد و خدا خودتو ني ني تو حفظ كنه 🤲🏻🤲🏻

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
واسه تکمیل کلکسیون بارداری 😂😂😂😢😢

وااای از دست تو😂

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر دکتر خوب بیرون سراغ داری برو چه خطری اگر تا الان همه چی اوکی بوده می تونی بیرون ادامه بدی ولی ...

اره خدایی از لحاظ خوب بودن واقعا دکتر خوبی خودشم ای وی اف  انجام میده  و فوق تخصص هستش سر همین موندم ک چ کنم وقتی حافظی زایمان نمی کنه مجبورم قبل هفته ۲۰ پیش ی دکتر دیگ پرونده بازکنم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
قاصدک جان از ته ته قلبم دعا میکنم بدون استرس تمام مراحل رو طی کنی میفهمم استرس داری ولی یه چیزایی خ ...

نه عزیزم .ی روزایی دارم .مخصوصا اگه ی کم بهم فشار بیاد یا راه برم و کاری انجام بدم و ی کم خسته شم .اما سوزش سر معده و درد شکم هم بهش اضافه شد با وجودیکه غذام خیلی خیلی کم شده اما بازم ترش میکنم 

2731
یعنی انسولین.میزنی دیگه رژیم غذایی نمخادبگیری؟

عزیزم وسایل سیسمونی خریدین ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
اره خدایی از لحاظ خوب بودن واقعا دکتر خوبی خودشم ای وی اف  انجام میده  و فوق تخصص هستش سر ...

اگر دکتر بیرون آی وی اف می کنه خیالت راحت باهاش استارت بزن

اگر راضی بودی به ما هم معرفی کن، من و لیانا جون و چند نفر دیگه دنبال دکتر خوب هستیم 

بعد یه سوال دیگه، من بخوام ان شاء الله واسه زایمان پیشش بیام میتونم از هفته مثلا حدود 33_34 بیام پیشش؟ یا باید حتما هفته 20 باشه؟ 

امروز رفتم ازمایش شوهرمو گرفتم گفتن با این وضع حتی نمیشه ای وی اف کرد   تعداد صفر 

راستش دیگه اومدنت خیلی دیر شد حسرت داشتنت تو جونم جوونه زد و ریشه کردو روز بروز بزرگتر شد  حالا دیگه پاک ازت ناامید شدم راستشو بخوای دیگه منتظرت نیستم به نداشتنت عادت کردم چشممو بستم و دیگه ارزوت نمیکنم دیگه برات رویا نمیبافم برای اومدنت لحظه شماری نمیکنم هر روز یه نقشه نمیکشم که خبر اومدنتو چطوری به عشقم بدم حالا خونواده من دونفرست من و شوهرم چاره ای نداشتم جز فراموشیت تو نخواستی بچه من باشی منم دیگه نمیخوام مادر بودن برای تورو 
2738

گفت باید بری پیش یه اورولوژیس اون نظر بده که دارو بده یا عمل کنه ؟؟؟؟؟

راستش دیگه اومدنت خیلی دیر شد حسرت داشتنت تو جونم جوونه زد و ریشه کردو روز بروز بزرگتر شد  حالا دیگه پاک ازت ناامید شدم راستشو بخوای دیگه منتظرت نیستم به نداشتنت عادت کردم چشممو بستم و دیگه ارزوت نمیکنم دیگه برات رویا نمیبافم برای اومدنت لحظه شماری نمیکنم هر روز یه نقشه نمیکشم که خبر اومدنتو چطوری به عشقم بدم حالا خونواده من دونفرست من و شوهرم چاره ای نداشتم جز فراموشیت تو نخواستی بچه من باشی منم دیگه نمیخوام مادر بودن برای تورو 

قبلا یه بار عمل کرده اصلا جواب نداده شده عین روز اولش یکم بدتر از اون موقع

قبلا یه بار عمل کرده اصلا جواب نداده شده عین روز اولش یکم بدتر از اون موقع

گلم همسرتون آزواسپرمی داره، حالا باید مشخص بشه انسدادی هست یا نه، و یک سری آزمایش های تکمیلی دیگه

فقط عمل تسه و میکرو تسه انجام میدن که حتما دکتر خوب و جای معتبر انتخاب کنین، ان شاء الله اسپرم خوب پیدا میکنن

تو همین تاپیک چند تا مامان با آزواسپرمی داشتیم با اسپرم شوهر خودشون

اولای تاپیک یه مامان داشتیم دفعه اول خدا بهشون پسر داده بود، دفعه دوم سه قلو شده بودن