2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821360 بازدید | 669209 پست
ممنون عزیزم  امید به خدا حرف شمادرست هست اما ما چونpgd داریم باید تعداد جنین ها زیاد باشه چون ...

عزیزم.اگه اشتباه نکنم شما شیراز مادر وکودک بودی درسته؟اونجاهم پی جی دی انجام میشه؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام خانمها خواهش میکنم هرکس مطلبمو میخونه راهنماییم کنه،  من این ماه تو رویان تهران ای بو ای ا ...

سلام عزیزم منم الان دارم تو رویان به خواست خودم میکرو انجام میدم کارم هم غیر قانونیه چون یه دختر دارم وبه صورت طبیعی بچه دارمیشم ولی با دکترم صبحت کردم وتقاضای تعین جنسیت کردم وقبول کرد منم یک لوله ام بسته است همین هم زد تو پرونده ودرمان و شروع کردم دکترو هم رمضان علی تو میکرو تو رویان حرف اول و میزنه حالا نمیدونم اینو یه اشنا که توبخش جراحی اونجاست بهم گفت حالا تو هم برو جدی حرفتو بهش بزن قبول میکنه ای یو ای بدر نمیخوره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 18هفتم می خوره تاسوعا😂فردا زنک بزنم سونو ببینم چ می گن  

عزیزم نگران نباش دیر ک نمیشه من 18هفته و4روز رفتم انومالی...اسکن انومالی بین 18تا22هفته انجام میشه...ولی ازمایشتو باید زودتر انجام بدی

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام ببخشید این سوال رو میپرسم خیلی ذهنم رو درگیر کرده .دکترم که اصلا جواب سوالامو نمیده .تو این مد ...

عزیزم.حتما بایدحداقل 2تا 3روز قبل تخلیه داشته باشه ..بیشتر باشه اسپرم مونده میشه

2728
بچه ها من زیر دلم اندازه ی نقطه درد میکنه دردشم خیلی بده چیکار کنم ماما بهم پفته بود اگه درد داشتم ی ...

عزیزم..منم درد نقطه ای داشتم یهو ی نقطه ازشکمم یکی دوروز  درد میگرفت وبعد خودش خوب میشد..طبق معمول میگم بارداری پراز دردای عجیب غریبه😁فقط اگر درد شدید وغیر قابل تحمل باشه نیازب دکترهست.

عزیزم.حتما بایدحداقل 2تا 3روز قبل تخلیه داشته باشه ..بیشتر باشه اسپرم مونده میشه

من میگم سه روز زیاده.شوهرمم راضی نیست میگه دو روز کمه.😐.مقدارش کم میشه

بازهمم ببخشید اینارو اینجا میگم

اون CA ها راستی فاکتورهای آندومتریوزش هم کامل نیست 

سلام زینب جان. خداقوت. امروز رفتم سونو داپلر برای بررسی آندومتریوز دادم. ماه پیش روز دوازدهم سیکلم آندو9بود. این ماه دارم ال دی مصرف میکنم، روز یازدهم سیکل آندو 5هستش. میخواستم زحمت بکشی یه نگاه به سونوم بندازی ببین جریانش حاده؟ بهم گفتن ببرش مشاور آندومتریوز بعذ با جواب اون برگرد پیش ما.حالا نمیتونم تا فردا صبر کنم میخواستم ببینم زحمتشو واسم میکشی یه نگاه بندازی. ممنونت میشم عزیزممم😘😘😘

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
2738
اون CA ها راستی فاکتورهای آندومتریوزش هم کامل نیست 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 

من یادم ی بار تو جریان ای وی اف منو همسرم دعوامون شد و رابطع نداشتیم فکر کنم 10تا11روز طول کشید تخلیه نداشت جنین کیفیتش خوب نبود البته ب رویان گفتیم

سری دوم و سوم رعایت کردیم و س روز قبلش تخلیه نداشت 

صنم جون پریودات  دردناکه ؟حجمش چطور؟

روز اول و دوم درد دارم که مسکن میخورم خوب میشم.

باز روز اول و دوم خونریزیم به نسبت زیاده بعد کم میشه از روز پنجمم تقریبا لکه بینیه

سلام منو یادتونو ای یو آی انجام داده بودم و ضخامتم کم بودش و درمورد قرص استرادیول راهنماییم کردید،، ...

سلام عزیزم اره یادم اومد گلم

خیلی متاسفم منفی شد

ولی نمی تونم بهت بگم واسه ادامه کجا بری چون دکتری که گفتین رو نمیشناسم ولی از طرفی عجله و اصلا تو کار خودم چیز خوبی ندیدم

گلم تجربه خودمو میگم دیگه خودت تصمیم بگیر 

ما هر دو زیر 30 سال بودیم وقتی شروع کردیم ولی همون موقع هم یادمه اصلا اجبار نبود آی یو آی 

بالخره درمان پیشنهاد میشه و شما می تونی قبول کنی یا نکنی

بخش زنان هم خیلی راحت‌تر میکرو قبول می کنن و اصلا ندیدم اجبار کنن، همیشه توضیح میدن خود طرف قبول میکنه یا قبول نمی کنه حالا بعضیا قبول می کنن نتیجه نمی گیرن میگن باید میکرو میکردیم از اول

ما خودمون راضی بودیم و هیچ وقت روی حرف دکتر چیزی نگفتیم چون اعتماد می کردیم و به نظرم توضیحات دکتر امون منطقی میومد، بعدش هم با دکتر خودم دوست شدم واسه همین نمی تونم قطعی بهت بگم ولی جدای از دوستی تا حالا مورد غیر علمی ندیدم یا خلاف وضعیت خودمون که غلط پیش رفته باشن و مراکز خصوصی نرفتم به خاطر تعطیلات رسمی و سفرهای احتمالی دکترها

هم ذخیره شما خوبه هم اوضاع اسپرم همسرتون، واسه میکرو که عالیه دیگه خودت باید تصمیم بگیری

منم وقتی رفتم رویان اول ای یو ای کردن بعد لاپرا کردن باز گفتن بیا ای یو ای من گفتم نه نمی خوام ای وی اف یا میکرو می خوام اخه گفتن لوله هات تعریفی نداره تو لاپرا بهم بعد سه بار میکرو کردم منفی شد دوبارش رویان بود

یادم پارسال ماه محرم انتقال دادم همه چ خوب پیش میرفت تا اینکه مادرم رفت کما خیلی روزهای سختی داشتیم و من منفی شدم با اون همه استرس ک برای مادرم داشتم و گریه هایی ک می کردم خدا مادرمو بهمون برگردوند شکر خدا و شد سومین میکرو منفی من و حتما حکمتی داشته