2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821317 بازدید | 669209 پست

سلام خانمها خواهش میکنم هرکس مطلبمو میخونه راهنماییم کنه،  من این ماه تو رویان تهران ای بو ای انجام دادم و منفی شدش، یه لولم بسته ست من دیگه نمیخوام ای یو آی انجام بدم چون بنظرم اصلا فایده نداره، تو رویان با خیلی از خانمها صحبت کردم که هرکدوم مشکلات مختلف داشتن و همشون چندبار ای یو آی انجام دادن بعدش اگه نشد تازه رویان بهشون گفته برید ای وی اف.،،رویان به من گفت این سیکل کاری برات انجام نمیدیم و برای سيكل بعدیش بیا پیش دکتر تا روند درمانتو بگه.،،،  من سنم بالاست و نمیخوام زمانو بیشتر از این از دست بدم و میخوام تا دو ماه دیگه صبر کنم و احتمال بسیار زیاد میدم که بازم دکتر بگه ای یو آی و از طرفی تو رویان به حرف بیمار توجهی ندارن و فقط فقط نظر خودشونو اجرا میکنن حالا من تصمیم دارم برم پیش دکتر هاشمی فشارکی بهش ببین قبول میکنه برای من  میکرو انجام بده، سيكل میکرو یا آی پی اف چقدر طول میکشه از روز شروع تا از روز انتقال؟؟؟  چقدر امیدوار باشم یعنی درصد بارداری با میکرو چقدره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا ویتامین دی دیروز ب ماما می گم می  گ نمی خواد ازمایش بدی لزومی نداره دکتر یادش رفته ویتامین دی چک کنه ماما می گ برای بچه بد نیست ویتامین دی پایین باشه دیگ من گفتم بنویس خیالم راحت بشه نوشت

عزیزم تو همون سونو بگو عکسها رو دو سری پرینت بگیرن برات😍

واقعا؟ میشه؟ نمی دونم چرا زبونم تو سونو از کار میفته🙈🙈🙈 اصلا لال میشم از ترس

بعدش هم باید قیافه خودمو درست کنم که مامانم و همسرم بیرون نشستن اونها هم سریع آروم بشن

2728
واقعا؟ میشه؟ نمی دونم چرا زبونم تو سونو از کار میفته🙈🙈🙈 اصلا لال میشم از ترس بعدش هم باید قیافه ...

سلام منو یادتونو ای یو آی انجام داده بودم و ضخامتم کم بودش و درمورد قرص استرادیول راهنماییم کردید،،  جوابم منفی شدش میشه نظر بالا رو که نوشتم بخونید و بازم راهنماییم کنید، ممنونم

سلام

ببخشید این سوال رو میپرسم خیلی ذهنم رو درگیر کرده .دکترم که اصلا جواب سوالامو نمیده .تو این مدت فقط برام دارو نوشته.هیچ راهنمایی نمیکنه.همسرم چند ساعت قبل از تخمک کشی باید انزال داشته باشه؟؟؟

دو یا سه روز؟؟؟ آخه شوهرم ضعیفه برام مهمه چجوری تخلیه کنه.تو این مدت اصلا نداشته و تا الان خیلی طول کشیده

تا اونجایی که مطالعه کردم میگن هرچه بیشتر انزال داشته باشه کیفیت بهتری هم داره.الان نزدیک یک ماهه نداشته

ممکنه خوب نباشه؟ 

2738
واقعا؟ میشه؟ نمی دونم چرا زبونم تو سونو از کار میفته🙈🙈🙈 اصلا لال میشم از ترس بعدش هم باید قیافه ...

آی گفتی زینب جون منم وقتی میرم سونو لام تا کام با دکتر حرف نمیزنم🙈🙈

خدا جونم شکرت...
سلام به همه ی دوستای گلم 🌼 مادرای نازنین و منتظرای عزیز دل❤ یادمه قبل انتقال اولم با این تاپیک آش ...

انشاالله که بسلامتی بغلش کنی چه حسی از این بهتر🤗😁🤲🌺

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

بچه ها من زیر دلم اندازه ی نقطه درد میکنه دردشم خیلی بده چیکار کنم ماما بهم پفته بود اگه درد داشتم یونو طول سرویکسمو زودتر برم این درد که منظورش نیست؟؟؟😭😭😭

خدا جونم شکرت...
خانوما خوبید کسی  اینجا انتقال جنین با سیکل طبیعی انجام داده؟چطوریه روشش؟

سلام بهارجون اول يه سونو ميكنه ببينه كيست نداشته باشي بعد براي روز نميدونم چند سيكل فك كنم هشت سيكل يه آز هورموني مينويسه اگه هورمونا سرجاش باشه سونو ميكنه از روي اندازه ي فوليكول غالب يك روزي رو كه معمولا حدوداي دوازده سيزده سيكله يه آمپول هاش سي جي يا اويترل ميده (كه البته تزريق امپول روزش خيلي بستگي ب سايز فولي داره) بعد از اون از دو روز بعد از تزريق آمپوله برات پروژسترون شروع ميكنه(بعضي دكترا پروژسترون نميدن) اونوقت بعدش حدود ٥روز اينا بعد از تزريق امپول هاش سي جي برات انتقال ميده(بستگي داره بلاست باشه جنين يا سه روزه شايد سه روزه رو زودتر از ٥روز انتقال بدن نميدونم دقيقشو)، روش كلي اينجوريه ولي بعضي دكترا روز انتقال اگر حس كنن ضخامت اونقدر زياد كه انتظار ميره بالا نرفته همون روز علاوه بر پروژسترون استراديول هم ميدن اينا ديگه شرايط خاصّه معمولا اصل سيكل نچرال اينارم نداره، همين بعدش با توكل به خدا منتظر روز آز ميموني

...
از ده تا جنین ۳تا دیگه مونده ،،،اینا که بهترینش بودن اینجوری بودن وای به حال این اخریا،،،،نه دیگه خس ...

عزیزم.ناراحت شدم برات..ولی ناامید نشو..هنوز فرصت داری و رحمت خدا زیاده. انشاءالله بزودی نتیجه میگیری🌸

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2706