2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6825645 بازدید | 669425 پست
خداروشکر که الان‌مثبتی دوستی....منم‌امید اگه‌ندارم‌چون یدونه‌جنین بوده‌...بچه ها گفتن باز بهترم....ه ...

خيليا با يدونه جنين باردار شدن هم اين تايپيك هم تايپيك هاي ديگه كه من خوندم اول و آخر فقط خداست اصلا به تعداد جنين نيست گلم 

ايشالا مامان شدي 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خداروشکر خیلی خوشحال شدم برات

ممنون ثمین جان. اگه خدا ازم قبول کنه همیشه دعاگوی دوستان هستم ولی اسم شما ویژه تر تو ذهنم هست چون از روزی که اومدم تاپیک پشتکار و امیدت برام قابل تحسین بوده. از ته دلم ارزو‌ می کنم اینبار مصلحت خدا و خواست دلت یکی باشه و همه ما رو خوشحال کنی❤️❤️

وای مصی جون به منم گفتن نسل امید به این گرونی و معروفی الکی همش ریسک میزنن.من نرفتم همینجا دم خونمون ...

دقیقا همینطوره! فقط واسه پر کردن جیبشون حاضرن کلی مزخرفات تحویل مامانای بیچاره بدن و کلی هم اصرار که بیا همینجا امینو بده. من اصلا شناختی نداشتم و حرف شما رو هم ندیدم وگرنه هرگز اونجا نمی رفتم. اما الان به همه توصیه می کنم نسل امید نرم چون من بعد از اینکه رفتم اونجا چند نقر دیگه رو‌هم دیدم که مثه خودم چجوری تو دلشونو خالی کرده بودن

2731
من انقدر بستي خوردم 😋آخه كلا عاشق بستنيم 

خداخيرتون بده مرسي كه گفتي

ميگم ماهيچه پام دچار گرفتگي شديدي شده از عصر، كنار كشاله ران نه خودش روي اين ماهيچه پام دچار گرفتگي شده

انشالله علامت ميتونه باشه؟؟؟؟😭😂😂😭😢😂😢😂😂

خُل شدم رفت😊

...
مرسی عزیزم خدا پسر گلتو برات نگه داره، حالا من خودمم آزار دارم، نی نی ام که خواب باشه، من هر یه ربع ...

میفهمم چی میگی😊. منم وقتی میخوابه. همش قفسه سینه شو نگاه میکنم

عزیزم سینه رو درست دهنش میذاری؟ شاید پوزیشن بچه موقع شیر خوردن مناسبه؟ راه گلوش بازه؟

شایدم سینه ات رگ میکنه حجم شیر زیادی وارد دهنش میشه نمیتونه تند تند قورت بده

خدا برات حفظش کنه خوابه شب درسته شیرینه ولی شیرینتر از قندعسلت که نیست.بهشت زیرپاته ها الکی که نیست

خدا نصیب همه بکنه... شکایتی ندارم خدا شاهده.... وقتی یادم میاد چه دوران سختی رو برای رسیدن بهش پشت سر گذاشتم... ۴۰ شب که سهله... ۴۰ سال هم بیخوابی حاضرم بکشم به خاطرش

2740

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم‌

برای سلامتی مادرای تاپیک با نی نی های خوشگلشون که ان شاءالله به سلامت بیان بغل مادراشون 

الهی مرا  آن ده که آن به 
خداخيرتون بده مرسي كه گفتي ميگم ماهيچه پام دچار گرفتگي شديدي شده از عصر، كنار كشاله ران نه خودش روي ...

خواهش ميكنم ببين من هيچ علامتي نداشتم فقط وقتي آمپول يا شياف رو ميزاشتم عضله پاهام درد ميگرفت يا تير ميكشد الانم همينطوريم انشاالله مامان شدي 🤲🏻💐🤲🏻

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خداخيرتون بده مرسي كه گفتي ميگم ماهيچه پام دچار گرفتگي شديدي شده از عصر، كنار كشاله ران نه خودش روي ...

سلام عزیزم ان شاءالله ک مامان شدی 

گلم منم بعد انتقال همش پاهام دچار گرفتگی میشدامروز روز ۱۸انتقالمه ک خدارو شکر جواب آزمایشم مثبت شد

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم  اللهم صل ع ...

عزيزم صلوات ميفرستم واست ايشالا زود زود مامان بشي 🤲🏻🤲🏻💐💐

سلام عزیزم ان شاءالله ک مامان شدی  گلم منم بعد انتقال همش پاهام دچار گرفتگی میشدامروز روز ۱۸ان ...

عزيزم منو شما باهميم تبريك ميگم 😍😍

الان علائمتون چيه 

امروز آز دادين عدد بتا چند بود ؟

2706