2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چروک نیست اصلا.

آبرسان استفاده کن همیشه 

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
2731

عزیزم اول ابروهاتو درست کن

بعدش برا گودی زیر چشمت ازمایش بده شاید ویتامین بدنت کم باشه یا کمخوابی داشته باشی

واسه چروک دور چشمم برو دکتر اینجا شاید یه چیزی بهت گفتن  بهش حساسیت داشته باشی یا بدردت نخوره

،
2740
اصلا نداری بنظرم بهت هم نمیخوره سنت عالی هستی خودتو دست کاری نکن 

ممنونم ازت      ولی یکی دیروز بهم گف  خاک برسرت زیر چشمات خطوط ریز هس       اعتماد بنفسم صفر شده 

اهل ارایش اینا نیستم  همیشه ابرسان میزنم    ولی میگن خطوط ریز داری   از خود ...

ن تو عکس ک اصلا مشخص نیست.ولی اگه خیلی حساسی میتونی بری هایفو پوستتو لیفت میکنه بدون تزریق و جراحی چروکی هم باشه از بین میره

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
هزینه اش گرون هس   ؟

حدودا 2میلیونه .ولی مشکلی نداریا اصلا .سنت بهت نمیخوره کمتر میاد بهت .حساس نشو بنظرم حتی بوتاکس هم احتیاج نداری .اهمیت نده ب حرف کسی .من ک چروکی نمیبینم شاید اونی ک بهت گفته مشکل بینایی داشته 

ممنونم ک نظرت رو گفتی   فداتم    

خواهش میکنم ❤️🌹