2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819664 بازدید | 669150 پست
سلام دوستان گلم به امید خدا میخوام امپولارو شروع کنم یه عالمه سوال دارم منتها انقدر دکترم سرش شلوغه ...

عزیزم چون لک داشتی حتما دکتر برو 

تا قبل انتقال می تونی دندانپزشکی بری ولی اگر دگزا داد نزن چون باعث آزاد سازی تخمک ها میشه

در مورد شیفت هم کاش از دکتر بپرسی

خدایی 3 شب خیلی سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم ورم شكم واسه هايپري طبيعيه  درداي ديگه هم داري ؟فقط مواد پرپروتئين استفاده كن اگه دردت ز ...

اره مرسی ..بستری بودم ای سی یو الان  هم بیمارستانم باز..فقط نگران ورمم هستم

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2731
میفهممت.سایز هیچی دردش فقط.سفیده تخم مرغ بخور مایعات فراوان بجز آب.شیر سویا.من روزی ده تا سفیده میخو ...

ورمتون خوب شد؟؟؟؟ من سفیده میخورم بالا میارم 😩😩😩دردام کم شده دیگه ولی ورمم شدیییده خداکنه خوب شه

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
دوستان الان از سونو اومدم ، فسقلیام دوتان. ظربان قلبشون رو هم شنیدم.هردو هم خوبن خدا رو شکر. سونو ...

عزیزدلم تبریک میگم ...خداروشکر که نتیجه زحمتلتونو دیدین اونم چجوری دو قلوووو خداروشگر انشاالله تا آخرش یه خوشی

2740
دوستان الان از سونو اومدم ، فسقلیام دوتان. ظربان قلبشون رو هم شنیدم.هردو هم خوبن خدا رو شکر. سونو ...

مرجان جون خيلي تبريك ميگم عزيزم، توي اين لحظاتت از صميم قلب التماس دعاي ويژه دارم🌹

...
ممنوون گلم چشم  اسم قرص رو ميدونيد ؟

بچه ها شما نزديكي بدون جلوگيري قبل از انتقال داشين؟؟؟؟

ميترسم خمسرم عفونتي چيزي داشته باشه 

از كجا معلومه اقايون عفونت دارن يا نه؟ 

از وجود گلبول سفيد توي مايع مني؟؟؟

همسرم گلبول سفيد داشت ولي دكتر گفت عفونت نداره

ميشه هركي بلده اورژانسي جواب بده؟

...
چه قدر گروووون😲😲😲😲 من امسال 8 تومن خریدم، بد شانسی مارکش یادم نیست  بعد از جواب آز زدم ول ...

مطمئنم که اگر به امید خدا جواب آزمایشم مثبت شد هر ماه یه بی بی چک بزنم و مثبت بودنشو نگاه کنم بلکه دلم خنک شه

ورمتون خوب شد؟؟؟؟ من سفیده میخورم بالا میارم 😩😩😩دردام کم شده دیگه ولی ورمم شدیییده خداکنه خوب شه

راستشو بخای نه!!!تا زه بعدشم به من زلادکس دادن بدتر شد.ولی بگم که بدن با بدن فرق میکنه.آخه من خودمم شکم داشتم.شاید بره هر کس متفاوت باشه.

2706