2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819596 بازدید | 669150 پست
سلام دوستان گلم به امید خدا میخوام امپولارو شروع کنم یه عالمه سوال دارم منتها انقدر دکترم سرش شلوغه ...

عزيزم من فقط جواب يه سوالت رو ميدونم 🤣🤣

نزديكي نكن چون  دارو ميزني تخمدان ها دارن تحريك ميشن ضرر داره اينو دكترم گفت موفق باشي 💐💐

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرجان جون مرررسي  شما بتاي اولت چند بود بعد چند شد ؟ الان چند انتقال بودي رفتي سونو واسه قلب ...

اولیش ۳هراز بود ، دومی ده هزار.

اولی رو روز ۱۴ دادم ، دومی رو روز ۱۷ از انتقال.

اولین سونو ۴هفته و ۵ روز بود یکی دید .

الان یکیشون ۷ هفته و یک روزه و یکیشون ۷هفته و ۲ روز.

نه شکمی بود سونو.

من ۲۶ تیر انتقال دادم.

موعدم ۱۱ام مرداد میشد .اما ۹ مرداد اولین آزم بود یعنی ۱۴ روزم .

راستی جنین هامم بلاست بودن.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
قربونت عزیزم حالا این قیافه رو مردش کن میشه باباش😂😍

براش اسپند دود كن اين دختر ملوسك رو 

دخترا هميشه به باباشون ميرن 😍😍😍😍

ماشاالله 🥰🥰🥰

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2738
عزیزم چشمت روشن خدا نگه داره واست، جفتشون ب سلامتی بغلشون کنی😍

دريا جون رو پست من به جان مرجان ريبلاي كردي 🤣🤣🤣🤣🤣

دوستان الان از سونو اومدم ، فسقلیام دوتان. ظربان قلبشون رو هم شنیدم.هردو هم خوبن خدا رو شکر. سونو ...

سلامم مبارکه عزیزدلم 

ان شاءلله نی نی ها صحیح و سالم بدنیا بیان 

😃😃😃😃🤩🤩🤩🤩🤩🤩 با خوندن این جور پست ها چقد ذوق میکنم 🤗🤗🤗🤗🤗❤❤❤❤❤❤❤❤

خداجونم شکرت       
اولیش ۳هراز بود ، دومی ده هزار. اولی رو روز ۱۴ دادم ، دومی رو روز ۱۷ از انتقال. اولین سونو ۴هفته و ...

خدارو شكر عزيز دلم خيلي خوشحال شدم انشاالله ١٠٠٠سال قلب نازشون بتپه 

ممنوون از راهنماييت

قربونت عزیزم حالا این قیافه رو مردش کن میشه باباش😂😍

بهار جون من بازم دیر اومدم ندیدم عکس پرنسستو

خدا براتون حفظش کنه دخملی رو 

دستای نازشو از طرفم ببوس 🤗😚😚😚😚😚

خداجونم شکرت       
2706