2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6824881 بازدید | 669380 پست
دوستانی که هپارین دارین ،  من دور نافم ، یک سمتش کبودتر شده . حالا این مهم نیست. سفت تر شده. ...

نه گلم مواد نمونده، واکنش بدن هست

چربی تو اون ناحیه تجمع پیدا می کنه، یه ذره هم طول میکشه برطرف بشه

ان شاالله زودتر خوب بشی

بپرس ببین میشه چرخشی کنی؟ مثلا یه بار رو بازو راست، بعد چپ بعد سمت راست ناف و بعد چپ

اذیت میشی این جوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ههههههه آره بالاخره منور فرمودند 😆😆😆😆😆

عزيز دلم رفتي پيش دكتر ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
نه گلم مواد نمونده، واکنش بدن هست چربی تو اون ناحیه تجمع پیدا می کنه، یه ذره هم طول میکشه برطرف بشه ...

دوستم آزمایشم رو بفرستم نگاه کنی

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
2731
صبر کن صبر کن یک هفته دیگه شروع میشه😁🥴

واي 🤣🤣🤣🤣🤣

زينب جون اومد جلو نظرم با ويارش 😔ايشالا زود خوب بشه 

دريا جون دعا كن سونو قلب ميرم همه چي خوب باشه 🥰

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
گلم 17 روز دیگه برو، چون آز زودتر دادی کلا اگر حس های عجیب و غریب مداوم نداری سونو زود نرو، فقط اعص ...

چشم زينب جون 😘😘😘😘

ممنون زینب جون شوهرم تحت نظر دکتر امیر جنتی میتونم به نظرش برای عمل کردن یا نکردن اعتماد کنم دکتر خو ...

گلم من پیش ایشون نبودن همسرم ولی دوستان از ایشون خیلی خیلی راضی بودن، حالا باز هر کی تجربه عمل پیش ایشون رو داره میاد  راهنمایی میکنه

2740
الان مثلا تو سیکل انتقالم با روزی ۶ استرادبول  و هرروز آنوکساپارین میزنم  روز ۱۴ قاعدگی ...

عزیزم نا امید نباش داروهاتو ادامه بده تا چهار شنبه کلی وقت هست آب زیاد بخور لوبیا سبز و کوجه فرنگی هم خوبه ان شاءالله بره بالا 

خدا جونم شکرت...
گلم 17 روز دیگه برو، چون آز زودتر دادی کلا اگر حس های عجیب و غریب مداوم نداری سونو زود نرو، فقط اعص ...

چرا زود نره سونو؟

بتاش الحمدالله خوب بوده و معمولا دو هفته بعد آز میگن بیا برای سونو

من ک خودم لحظه شماری میکردم برای دیدن قلبش

عزیزم اصلا بد نیست خیالت راحت نوش جونت، تازه سرشار از اسیدهای چرب مفید واسه نی نی هست دکتر طب سنتی ...

من دیگه نمیخورم میترسم

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2706