2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6839262 بازدید | 670404 پست

خانوما من بخاطر اینکه سینه هام فیبروکیستیکه تصمیم گرفتم رحم اجاره کنم نمی دونم کار درستیه یا نه ولی خب نمیخوام زیاد دارو مصرف کنم چون می دونم اگه بخوام تو رحم خودم انتقال بدم باید استرادیول پروژسترون اینا بخورم واینکه احساس می کنم اگه تو بدن خودم باشه استرسم بیشتره حالادخدا کنه یه آدم خوب با یه قیمت خوب بتونم پیدا کنم قیمتا تو سایت خیلی بالاست

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
منتظرم زینب جون. اون روز که نمونه رو دادم ازمایشگاه گفتن سعی می کنیم جوابو تا شنبه غروب اماده کنیم و ...

الهی عزیزم

خیلی شرایط سختی داری

دیروز هم قبل از من یه خانمی بود 50 سی سی مایع آمنیون کشیدن ازش واسه آزمایش، جلو اون خانم خیلی کنترل کردم گریه نکنم، واقعا دل آدم به درد میاد، فقط براش دعا کردم بچه ش سالم باشه، یاد شما هم بودم

ان شاالله جوابش عالی میاد و دیگه بعدش استرس نکشی و دلت آروم بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زینب جون وقتی مورفو نرمال صفر باشه تو میکرو نرمال از کجا میارن؟

گفتم گلم صفر تو علم پزشکی، معنیش با صفر علم ریاضی فرق داره 

حتما چند تا نرمال پیدا میشه از لحاظ ظاهری 

ولی معنیش این نیست که اگر چند تا دکتر گفتن عمل، شما بگی چند تا نرمال هست 

2742
گفتم گلم صفر تو علم پزشکی، معنیش با صفر علم ریاضی فرق داره  حتما چند تا نرمال پیدا میشه از لحا ...

ممنون زینب جون شوهرم تحت نظر دکتر امیر جنتی میتونم به نظرش برای عمل کردن یا نکردن اعتماد کنم دکتر خوبی هست؟

برای اینکه حال همه خوب و خوش و دلشون شاد شه صلوات
سلام دوستان  زینب جون و تارا خانوم و بقیه دوستان  من ۲۱ قاعدگیمه تو سیکل انتقال  ا ...

دختر جان انوکسا و آسپرین برای سلامت خودت هست که خون لخته نشه

حالا برو دکتر ببین چی میگه

شاید پی آر پی کنه

شاید کنسل کنه و سیکل نچرال امتحان کنه

امیدوارم هر چی خیره برات پیش بیاد و اگر قراره + بشی جور بشه انتقال بدی

منتظرم زینب جون. اون روز که نمونه رو دادم ازمایشگاه گفتن سعی می کنیم جوابو تا شنبه غروب اماده کنیم و ...

من حستو میفهمم عزیزم.منم اون روزایی که منتظر سل فری بودم خیلی حالم بد بود.مدام دعا میخوندم و میگفتم خدایا منو تا اینجا آوردی خودت مراقبش باش‌.ایشالا همه چی خیره

2740
@نفسی835     من عادت کردم همیشه با ناهارم زیتون سیاه میخورم امروز دیگه نخوردم گفتم شاید ...

عزیزم اصلا بد نیست

خیالت راحت نوش جونت، تازه سرشار از اسیدهای چرب مفید واسه نی نی هست

دکتر طب سنتی به من گفته هر روز 7 تا رو بخورم 

میگفت گرمی برای بارداری بد نیست، فقط گرم و خشک اگر زیاد مصرف بشه مثل زعفران اون ضرر داره

بیشتر هم تو سه ماهه اول حساس هست

الهی عزیزم خیلی شرایط سختی داری دیروز هم قبل از من یه خانمی بود 50 سی سی مایع آمنیون کشیدن ازش واس ...

زينب جون اين آزمايش دوستمو ميبيني فقط كامل نيست بقيش آمتده نيست 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
زينب جون اين آزمايش دوستمو ميبيني فقط كامل نيست بقيش آمتده نيست 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706