2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842102 بازدید | 670571 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بمن تا روز۷ام سیکلم سینال داده.بعدش چیمیشه؟شما ای وی اف کردی؟

بعدش میری سونو، دوباره بهت آمپول میده. بعد بازم ممکنه یه بار دیگه بری، دوباره بهت آمپول بده. نگران نباش تا 36 ساعت قبل پانکچر آمپول داری   

2731
زینب جان پاراگراف اولت خیلی قشنگ بود.( آخرین روزهای دونفره)خدایا کی میرسه اون لحظه که بچه مون کنارمو ...

ای جااااااانم 😍 😍 😍 😍 

عزیزم دیگه با مصرف شیر سویا اگر لووتیروکسین میخوری 

و نشاسته اگر استعداد یبوست داری جاده خاکی نرو😉😉😉

گلم نشاسته فقط تو محیط بیرون چسبناکه، به محض اینکه رفت تو معده تجزیه میشه به گلوکز و میره تو خون، به همین سادگی، پس تاثیری نداره

ازکجا بدونم اثر فشاری داره یا نه؟ با سونو سه بعدی  یعنی قابل تشخیص هست که فیبروم هست این توده؟ ...

مال من ساب سروزال بود و دکتر گفته بود اثر فشاری نداره، موقع سزارین رحمم پاک پاک شده بود تو مدت بارداری

جالبه آندومتریوز و تمام چسبندگی هام هم از بین رفته بود حتی اون کیست آندومتریوما 4 سانتی 

برای شما هم دکتر باید بگه اثر فشاری داره یا نه، اگر نداره نترس خاطرت جمع

کیست باعث نمیشه که پانکچر نکنن؟؟ یا تخمک ها کم شه ؟؟؟ 

گلم وسط سیکل که همه فولیکول ها رو تخلیه میکنن جز کیست شکلاتی("آندومتریوما) که با ال دی از بین نمیره

کلا قبل از سیکل هم اگر کیست ساده باشه با ال دی حذفش میکنن

بعد از پانکچر سیکل های بعد ممکنه کیست بوجود بیاد که اونم مشکل ساز نیست چون به راحتی با ال دی حذف میشه

گلم وسط سیکل که همه فولیکول ها رو تخلیه میکنن جز کیست شکلاتی("آندومتریوما) که با ال دی از بین نمیره ...

زینبی جون شما در مورد پولیپ اطلاعات دارین؟؟

خدایا نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم***نه تو آنی که گدا را ننوازی به گدایی*** در اگر باز نگردد نروم باز به راهی***پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی
2740
نوشین جون خوبی عزیزم؟کارت خوب پیش رفت؟ایشالله کی انتقال داری؟

سلام باران جان خوبی عزیزم . بهم گفت فردا زنگ بزن ببین چندتا نی نی داری . یکشنبه هم باید برم سونو گفت اگر خوب بود اوضاعت سه شنبه انتقال میدم. 

ولی باران جان شکمم یک درد خاصی داره انگار ۵۰۰ تا دراز و نشست رفتم مثل کوفتگی بعد از باشگاه می مونه.

عزززدلم به سلامتی ایشالا همه چی برات خوب پیش بره . باران جان چند روزه هستن جنین هات؟

والا هیچی نمیگه آزمایشگاه.فردا میشه۵روز حالا چون من بار اولم هست خیلی اطلاعات ندارم.نه تعداد گفتن نه کیفیت.فقط۵شنبه زنگ زدم گفتن همه چیز خوبه

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
سلام باران جان خوبی عزیزم . بهم گفت فردا زنگ بزن ببین چندتا نی نی داری . یکشنبه هم باید برم سونو گفت ...

عزیزم ایشالله همه جنین شدن و کلی نی نی ناز داری.به هر حال به تخمدون فشار اومده فکر میکنم دردت عادی باشه.نگران نباش.بد به دلت هم راه نده.ایشالله میری و همین ماهم انتقال میدن و مامان میشی

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
2706