2752
2734

خیلی صرفه جویی میکردم که بتونیم کابینت خونمون که خیلی بد شده طوری که سینکش آب میده همش باید با پارچه خشکش کنم و پول برای دکتر رفتن همسرم جمع میکردم خرید نمی کردم بعد الان همسرم دیشب با داد و فریاد همش رو ریخت به حساب پسر دایی اش چون بدهکاره بعد خانم همین پسر دایی ناخنش ژلیشه تزریق لب داره النگو هم حداقل هفتا پهن دیشب دستش دیدم خیلی دلم شکسته بعد من و متهم به بدی و بدجنسی میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خب بدهی رو باید داد دیگه حالا اون خانمش ژلیش کنم مانیکور کنه چربطی داشت ولی قسمت آخر ک شما رو متهم به بدجنسی میکنه اولا از رو عصبانیت یچی گفته بدل نگیر زیاد ولی زنی ک خرج داره ارج داره 

عزیزم مهم نیت خیر شما برای کمک به همسرتون بوده سعی کن دیگه بهش فکر نکنی چون کاریه که شده و اجر کارت ...

همسر من بدهکار نبوده پسر دایی بدهکار بوده به یه نفر دیگه پیش همسرم درد دل کرده مثلا

ما بدهکار نبودیم و نیستیم پسردایی به کس دیگه ای بدهکاره شوهرم مثلا خواسته کمکش کنه بدهی اش را اون بد ...

اینش خیلی بده فک کردم شما بدهکارین ولی بخدا تجربه ثابت کرده هر چقد بیشتر خرج کنی برا خودت ارزشت میره بالاتر

زندگی عدالت نداره لعنتی

متاسفانه مشکل از خودته

تو هم از این به بعد هزار پس اندازش نکن تا میتونی برا خودت ارزش قائل شو

گور بابایه کابینت

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.