2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819504 بازدید | 669142 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم جنین ۵ روزه از روز پانکچر حساب میشه یا از فرداش ؟

از لحظه ای که لقاح پیدا کنه تا فرداش همون ساعت میشه یه روز😊😊😊

البته برای من سه روزه فریز بودن ذوب کردن دوباره رشد دادن تا دو روز بعدش

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
به امید خدا ایشالا که همه چی خوب پیش بره برات. اولیش همون استرس نداشتنه گرمیجات بخور پیاده روی بک ...

ممنون عزیزم.از همین ماه شروع کنم خوردن شیر سویارو؟

منتظرتم دخترم...زود بیا تو دل مامانی🥰میدونم به زودی میای
ممنونم عزیزم❤ پناه بر خدا علائم دارم اما بخاطر داروهاست آخه من بارپنجممه تجربه ی چهار انتقال قبلی ر ...

سلام عزیزم شما تو رویان میکرو کردید؟ از روند کاریشون راضی بودید؟ و این که هربار چند تا جنین میزارن؟ و سوال آخر تعین جنسیت هم میکنن؟

2740
عزیزم اومدم پیش دکترم سونوکرد گفت سه تافولی دارم دوتا ۱۱یکی ۱۴ گفت نهایت همین سه تاتخمک باشه اونم ان ...

چرا انقدر کم؟ خیلی عجیبه داروهات چی بود؟

فقط سینال صبح داشتی؟ شبها هیچی نداشتی؟

خدایا شکرت 🙏🏻❤️

@زینبی_بابا    

سلام عزیزم 

زینبی جان من امروز روز 7 انتقالم دیروز اخرین امپول hcjرا زدم از بعداز ظهر سر درد و جسارتا نفخ شکم و یبوست و درد زیر شکم گرفتم 

جنینام بلاست گرید bوcبودن

به نظرتون عوارض امپوله است یا امکان مثبت بودن سیکلمه؟

این امپولو روز انتقال و روز سوم هم تزریق کردم اما این حالتارو به این شدت نداشتم 

واینکه داروهای مصرفیم استرادیول روزی 3تا و امپول انوکسی روزی یکی و فولیک اسید 1میلی هستش ممنون میشم راهنماییم کنید 

سلام. بچه ها خوبید دوستانی که انتقال دادن در چ حال هستید چ کارا میکنید با انتظار

خیلی سخت میگذره البته من از روز دوم کلا پاشدم روز اولم استراحت نسبی داشتم از روز دوم همه کار میکنم جز جارو برقی

عزیزم اومدم پیش دکترم سونوکرد گفت سه تافولی دارم دوتا ۱۱یکی ۱۴ گفت نهایت همین سه تاتخمک باشه اونم ان ...

ببین شاید بهتر باشه با دکترت صحبت کنی سیکل رو کنسل کنی و ماه دیگه با داروی بیشتر شروع کنی

یادمه داروت زیاد نبود

تا روزی ۴۵۰ واحد گونال یا سینال میتونه بهت بده

برای سن ما داروی بیشتر بهتر جواب میده

شاید هم بگردی گونال پیدا کنی که خارجیشه روت بهتر جواب بده

آخه ۳ تا کمه برای تعیین جنسیت

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
2706