2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6829031 بازدید | 669683 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
وای ساعته ویزیتت کرده هنوز سونو نکرده

من فقط رفتم برگه ازمایشامو نشون بدم بعد گفت برو رو اول تاسوم پریودی بیا .بعد من گفتم اتفاقا روز اول پریودیمه گفت پس ویزیتت میکنم بعد از همه مریضا میفرستمت تو😔

من فقط رفتم برگه ازمایشامو نشون بدم بعد گفت برو رو اول تاسوم پریودی بیا .بعد من گفتم اتفاقا روز اول ...

خوبه دیگه همین ماه شروع میکنی کاملا غافلگیرانه  

شما مشکلتون‌چیه؟ از دوترت بپرس بهشتی الان ای وی اف میکنن یا تعطیله؟دکترمن مبگفت فعلا بخاطر کرونا تعطیله

یا رب العالمین
میلاد چجوریه هزینه ش چقدره؟من بین مشتاق وبهشتی دودلم میلاد رانمیدونستم داره

والا میلاد من عمل کورتاژ کردم قبلا.فقط درو دکور داشت و یه مشت دخترپسر جوون ریخته بودن توش .مدیریت صفر بود ولی تمیز بود.من قبل عمل چهارساعت سرم به دست سرپا وایساده بودم چه من چه بقیه مریضا.درکل بی نظم ولی تمیز و مجهزبود والبته گرون.

قربونت بشم عزیزم😘  بله من دفعه اول دوقلو باردار شدم که متاسفانه تو ۲۴ هفته از دست دادم  ...

ای جانم عزیزم خیلییییی خیلیییی بهت تبریک میگم عزیزم الهی شکر که مامان شدی خدا واست نگهش داره،،دفعه پیش خیلی ناراحتت شدم وگریه کردم بخدا الان که شنیدم بارداری انگار دنیاروبهم دادن،،دست راستت توسرمن وبچها ایشالله،واسمون دعا کن فداتشم😍😍😍😍😍

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2706