2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820878 بازدید | 669188 پست
میگم لیانا جون نمیدونم دکتر پیش کی میری ولی انتقال خواستی بدی بی برو برگرد برو پیش نصر یعنی تو انتقا ...

یه موقع هایی هم میگه ماشو اصلا نمیگیره😂

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
میگم لیانا جون نمیدونم دکتر پیش کی میری ولی انتقال خواستی بدی بی برو برگرد برو پیش نصر یعنی تو انتقا ...

منم دکترم گفت برو که بارداری دیگه نمی دونم تا آز ندم فایده نداره

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا کنه عزیز ان شاءالله همه منتظرا به آرزوی دلشون برسن .. از استرس خوابم نمیگیره امروز هم خیلی ترسید ...

ای وای زلزله برای چی خدای من هول نکن نازی جون مامان شدی رفته فردا باید بیایی خبرشو بدی چند تا حنین انتقال دادی

حالا من ترشح اصلا ندارم مگر برم توالت فرنگی کم بیاد اما اصلا اینجوری زیاد ندارم😍

من ترشح زياد داشتم حالا نميدونم به خاطر شياف بود كه واژينال ميزاشتم يا نه 

ولي كلا بدن با بدن فرق ميكنه من حتي تا جواب آز كوچكترين دلدرد يا درد پريودي هم نداشتم  و خيليا اين دردارو داشتن و مامان بودن مثل زينب جون و نفس جون فقط روز ١٢پاهام درد ميكرد 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
واییی خدا کنه ایشالا هممون شاد بشیم روزا نمیگذره 😥😥😥

ميدونم دير ميگذره من كه همش گريه ميكردم دست خودمم نبود انشاالله آخرش شيرينه ❤️❤️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
من ترشح زياد داشتم حالا نميدونم به خاطر شياف بود كه واژينال ميزاشتم يا نه  ولي كلا بدن با بدن ...

عزیزم درسته دقیقا حرفت بدن با بدن فرق میکنه نمیشه علاعما تو یکی خلاصه بشه فقط خدا باید بخواد اره شیافا ترشح میاره اب نیشه نیریزه بیرون من امپولشو میزنم

ميدونم دير ميگذره من كه همش گريه ميكردم دست خودمم نبود انشاالله آخرش شيرينه ❤️❤️

ایشالا خدا کنه 

کار خوبی می کنی یکی انتقال میدی ایران ه که الکی ۳تا انتقال میدن به ریسکش نمی ارزه اصلا

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

عزیزم بتات چند بود خودت باورت میشد مامان شدی😚😚😚چقدر شیرینه اون لحظه جواب ازمایشا وقتی مثبت من همیشه شبا قبل خواب😶به لحطه مثبت شدن ازمایشم فکر میکنم که چه عکس العملی دارم 🤗🤔

2738

مونا جون من خيلي دوست دارم برم پيش نصر آخه الان تو مام هستش من ميترسم جنينامو انتقال بدم يه وقت خراب بشن 😂 البته خيليا دادن مامان هم شدن نميدونم چرا ترسو شدم 

دوستان گفتن هنوز تو بهمنم هست ولي اگه بخوام اونجا پيش نصر انتقال بدم بايد از دكترم نامه بگيرم چون قانون بهمن 

بعد من روم نميشه برم پيش دكترم بگم ميخوام نصر انتقال بده 

نه عزيزم راحت باش خيلي خوبه آدم از تجربه هاي همديگه استفاده كنه 

پس شما پيش نصر بودي 

اره ديگه اون موقع اون اتفاق واست افتاد غصه داشتي مونا جون دركت ميكنم به خاطر اين ميگفتي نميام ميترسي ...

آره دقیقا زینب جون هم برام نوشت یه دونه انتقال بده امیدوارم یه نی باز میکنن دوتا دیگشو هدر ندن ،انشالله هردومون زود نتیجه بگیریم عزیزم😘😘😘😘

عزیزم شما پیش دکتر نصر میرین؟ من اینبار با ایشون انتقال داشتم خیلی توی زمانی که انتقال انجام می دادن خوش اخلاق بودن ولی حرفی به من نزد فکر کنم امیدی بهم نداشت 😉

عزیزم درسته دقیقا حرفت بدن با بدن فرق میکنه نمیشه علاعما تو یکی خلاصه بشه فقط خدا باید بخواد اره شیا ...

اهان پس شما شياف نداري اره يه دليلش اينه 

اصلا به علائم نگاه نكنين چون الان فقط به خاطر داروهاست رو بعضي بدنا زودتر نشون ميده باورت ميشه من تا ٦ماهگي ٥ماهش رو آمپول پروژسترون ميزدم هروز ولي كوچكترين دردي نداشتم ولي بعضيا يدونه هم ميزنن نميتونن تحمل كنن تزريقاتي ديگه مونده بود به خطرم گريه كنه به خاطر اينكه هروز داشتم اين آمپول رو ميزدم ولي من ميگفتم اصلا نميفمم 😁 تازه آدمي بودم كه از آمپول ميترسيدم 

2706