2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6833194 بازدید | 669969 پست
بله گلم بعد از دو بار iui منفی، اولین میکرو مامان شدم، ان شاء الله قسمت شما و همه 

به سلامتی قدمش مبارک باشه . من یه سوال دیگه هم دارم من قبلا هیچ درمانی نکردم. رفتیم رویان آزمایش بدیم همینجوری واسه قبل بار داری خیالمون راحت شه دیدیم که متاسفانه شوهرم مشکل تحرک و مورفولوژی  داره. البته خودمم هم pco هستم. برام عجیبه من شنبه رفتم دکتر جواب آزمایش رو نشون دادم. سه شنبه پریود شدم چهارشنبه کفتن بیا سونوگرافی اول، همون چهار شنبه هم گفتن وقت مشاوره بیهوشی بگیر. فردام قراره برم مشاوره بیهوشی و سونوی دوم. یعنی اوضاع خوب بوده که زود گفتن برو واسه مشاوره بیهوشی؟ آخه اصلا بهم نگفتن وضعیتم خوبه ، بده؟ چجوریه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامان سبحان خوبین ؟ فرشته هات خوبن؟ فکر کنم زین رو میگین اگه اشتباه نکنم .آره زین پسرش زود دنی ...

ممنون عزيزم خدا رو شكر ما خوبيم ، نه خانمي زين رو خبر دار شدم فكر كنم اسمش نيوا يك چنين چيزي بود .

برای من یه روز مونده ب موعدم ۹۷۴بود بنظرشما امکان دوقلو بودن هست؟ واینکه ۷دی باید سونو بشم دل تو دلم ...

والا سيمايي جان نميدونم دقيق ، اگه ٤٨ ساعت بعد تكرار ميكرديد باز بهتر ميشد گفت

فقط از خدا بخواه تو دليت سالم و صالح باشه واقعا يكي دوتاش هيچ فرقي نميكنه

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
2728
سلام شادن جان آره عزيزم بتام شده 8500  آزمايشگاه ميگه عاليه ماما رويان ميگه با اين بتا هم ممك ...

عزیزم خداروشکر ...انشاءالله هشت ماه دیگ نی نی قشنگت و بگیری بغلت و شیرش بدی ...برات آیت الکرسی خوندم انشاءالله همه چی مطابق میلت جلو بره آمین..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2740
عزیزم خداروشکر ...انشاءالله هشت ماه دیگ نی نی قشنگت و بگیری بغلت و شیرش بدی ...برات آیت الکرسی خوندم ...

انشالله الهام مهربووووووونم واقعا اين روزا خيلي به دعاهاي ديگران نياز دارم

انشالله خدا به دل پاكت نگاه كنه هم ني ني من سالم باشه هم خودت به حاجت دلت برسي🙏🙏🙏

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
اوه اوه، فقط یه جوری بگو که دکتر حسینی هم بتونه بعدا بقیه رو راهنمایی کنه  منظورم اینه مراقب ر ...

دقیقا زینب جون. منم اون سری به همین خاطر نگفتم که نطر دکتر حسینی هست. آره راست میگی یا میگم همسرم راضی نیست یا مجبورم الکی بگم هزینه اش برام خیلی سنگینه نمیتونم.ممنون از راهنماییت.آخه خود دکتر حسینی هم بهم گفته بود نگو من گفتم اما هرچی اصرار کرد زیر بار نرو

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
دقیقا زینب جون. منم اون سری به همین خاطر نگفتم که نطر دکتر حسینی هست. آره راست میگی یا میگم همسرم را ...

تو هر بار پانکچر چند تا حدودا جنین دارین شما؟

اگه تعداد جنینات زیاد باشه ضرر نداره حداقل

آهان پس الان با خیال کاملا راحت سیاهدانه بخور  اگر کنارش عسل باشه که عالیه🙈🙈🙈🙈

باورت میشه دوماه پیش یه شیشه گنده عسل خریدم گفتم جلوی چشمم باشه مجبورم بخورم اما فقط یه قاشق از روش برداشتم تا حالا. اما بخاطر خاصیتش و تلخی سیاهدونه میخورم حتما

تو هر بار پانکچر چند تا حدودا جنین دارین شما؟ اگه تعداد جنینات زیاد باشه ضرر نداره حداقل

یه بار بیشتر تا حالا پانکچر نکردم و یه جنین بلاست داشتم که نشد. آخه وقتی جنین شناس خودش به من میگه به هیچ عنوان اینکارو نکن دیگه دلم راضی نمیشه انجام بدم

سلام دوستای گلم من ای وی‌اف‌شدم یجا خوندم که الان همه رو میکرو میکنن ولی به اسم ای‌وی‌اف میشه ...

سلام گلم، انتقال دادی؟ ان شاالله به زودی مامان میشی

میکرو همون آی وی اف هست با یه فرق که اسپرم  را با یه سرنگی داخل تخمک تزریق میکنند و احتمال مثبت شدنش هم بالاتر هست و یه کوچولو هزینه اش هم بیشتره، معمولا وقتی مرد مشکل نداره و اکی دیگه میکرو نمیکنن و آی وی اف میزارن، جواب سوال بعدی ات هم اینکه بله حاملگی ای و ی اف و طبیعی فرق داره چون همراه با آمپول ،شیفاف و یا قرص ادامه پیدا میکنه

2706