2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820074 بازدید | 669165 پست
میدونی سختترین قسمتش کجاست زینب جون؟اینکه پنجشنبه که دعوامون شد من همون لحظه فهمیدم بچم یه چیزیش شد ...

ای خدا من دوباره اشکام بند نمیاد یه نگاه به دلهای شکسته ما بنداز خدایا هیچ کسو با قضیه بچه ش امتحان نکن.   خدا بهت صبر بده عزیزم به همسرامونم عقل و انصاف بده،،،  نمیگم مقصر همسرتونن یا نه ولی صددرصد رفتاری که با زن حاملش داشته چه قبل سقط چه بعدش بد بوده و مقصره، خدا خودش به دلهای شکسته رحم کنه،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خيلي ممنون مامان ماهك انشالله به سلامتي 

من مركزابن سيناميرم بعدپانكچردردداشتم گفتن كه يه كمي مايع توشكمت هست وانتقال ندادن قرارشددوماه ديگه برم براانتقال شايدبعدعيدبرم انتقال هنوزتصميم نگرفتم

من همسرم مشكل داره خودم ندارم

یه سوال میگن شب قبل از انتقال نزدیکی باشه خیلی موثره و فلان و باعث میشه محیط طبیعی تر باشه فایده دار ...

عزیزم یه سوال ؟؟

ببخشید میپرسم نزدیکی بدون جلوگیری ؟؟

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
2731
سلام من هم قرارميكركنم ٢٠روزپيش پانكچركردم قرارشده دوماه ديگه جنين فريزشده انتقال بدم

سلام❤ به امید خدا که نتیجه بگیری

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2740
گلم چون استانداردش سه هفته هست میگم، ما هم زیر 3 هفته اورولوژیست همسرم نمیذاشت زودتر آز بده واسه هم ...

زینب جون انوکسا تاثیرش چقدر تو بدن میمونه؟

به جای روزی یکی اگه چند روز در میون هم بزنیم خونمون رقیق به این زودی غلیظ نمیشه

ضررهای کم زدنش چیه؟🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
عزیزم از منم بدتری، ولی غصه نخور منم مثل تو چند روز اید جور شدم گلم یه فوق تخصص گوارش برو احتمالا چ ...

عزیزم تو اینستا چه پیجی یاد میده بافتنی رو از ابتدا و ساده و روون اگه میشناسی برام بزار🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
بچه ها جون سلام من ۴ روزه عقب انداختم،الان بی بی ریما زدم اینجوری شده،بلافاصله دو خط شد ،تو رو خدا ...

عزیزم مبارکه اره چرا مثبت نباشه انقدر سریع خط انداخته برو ازمایش بده و خبر خوب بده بهمون انشاللللللله🌷🌷🌷تو سیکل ای وی اف بودی 

عزیزم مبارکه اره چرا مثبت نباشه انقدر سریع خط انداخته برو ازمایش بده و خبر خوب بده بهمون انشاللللللل ...

ایشاله🤲

بله تو سیکل هستم،پانکچر شدم دوم آبان ماه،دکتر گفت دو تا پریود بگذره بعد بیا برای انتقال،الان منتظر پریود دوم بودم که برم دکتر که اینجوری شد😉

سلام ب همه مخصوصا آنای عزیز

من سال۹۴ یبار میکروکردموسه تا جنین برام انتقال دادن ک منفی شد

الان نزدیک ۴ساله دوتا جنین فریزی دارم اماازترسه منفی شدنش اصلا دنبالش نرفتم

حالا دوباره میخام برم وادامش بدم

بنظرتون درسته جنین بعد ۴سالو انتقال بدم؟

درصده مثبت شدنشو پایین نمیاره این وقفه ی زمانی؟

من ۲۸ سالمه و پلی کیستیک دارم

قبل انتقالم چ راهکارایی برام دارین ک انتقال موفقی داشته باشم؟

خدا ب همه ی اونایی ک منتظرن ی نی نی سالم و صالح و خوشگل و پررزق و روزی عطا کنه

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

۹ساله ازدواج کردم،شوهرم واریکوسل گرید۳داره بنظرتون عمل کنه خوب میشه؟

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2706