2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6828815 بازدید | 669678 پست
من به دكترم گفتم برام فرتيل سي ام بنويس گفت شما جنين داري و نيازي نيست اينو مصرف كني!  يعين وق ...

به منم دکتر قبلیم داد.این دکتر جدیده فقط گفت فمبیون و اینوفولیک مصرف کن.منم دیگه اونو نخوردم.به نظرمنم بیشتر واسه اقدام طبیعی و ای یو ای خوبه فرتیل سی ام..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مال منم تلخ میشه، همش حالت تهوع دارم ولی تا حالا برنگردوندم... یکمی بهتر شدم اون موقع ولی خیلی کم خو ...

من غروبها حالم بهم میخوره..هنوز هیچی نشده اینه حالم !

ببخشید بازم میپرسم جنینات چند روزه بودن؟سه روزه یا بلاست؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
عزیزم ببخشید جواب میدم،  گلوکوفاژ برای خانم هایی هست که قندشون لب مرزه ملاتونین داروی هورمونی ...

عههه پس چرا دکتر به من که قندم نرمال هست متفورمین داده؟ خیلی هم داده از شهریور دارم روزی 2 تا می خورم

2742
بله جنين شناس گفت انقدر تخمكها بي كيفيت بودن كه ختي لقاح هم نگرفته چه برسه جنين بشه مورفولوزي همسرم ...

عزیزم داروخانه ملاصدرا رو یه سر بزن.

آدرس :تهران - منطقه ۳ - ملاصدرا - نرسیده به چهارراه شیرازی - پ. ۶۸
تلفن :
 ۸۸۰۳۸۱۱۲

سلام دوستان عزیز من هم در سیکل میکرو قرار گرفتم با وجود مشکلات فراوان و سختی هایی که پیش رو داشتم،ا ...

دوستم به نظر من هم هر چقد اطرافیان کمتر بدونن بهتره منم فقط خودم و همسرم میدونیم نه به خانواده خودم گفتیم نه همسرم. حتی موقع پانکچر به مادرم گفتم میرم ماموریت که نگران نشه چرا 2-3 روز بهش سر نمیزنم. استرس و ناراحتی اطرافیان بیشتر رو اعصاب آدم تاثیر میذاره. فعلا همه فکر میکنن خودمون بچه نمی خوایم. ایشالله اگه قسمت بشه میگیم دیگه حالا خواستیم 

🤭😆 تو نت همه چیز وحشتناک تموم میشه.یه چیزهایی نوشته بودن که 😣 یکیشون دقیقا بتاش مثل من بود 😑 ...

دوستم من شنیدم اونایی که بتاشون کمه احتمال خرج رحمی میدن اصولا هم دردهای شدیدی دارن

2738
من به دكترم گفتم برام فرتيل سي ام بنويس گفت شما جنين داري و نيازي نيست اينو مصرف كني!  يعين وق ...

تاراجان منکه انتقالم.فریز بود و فرتیل سی ام خوردم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
وااااااای جدی میگی عزیزم، کی رفتی؟ جدیدا؟ چه قدر شد؟  خدا خیرت بده

جدیدا نرفتم، دو سال پیش . ولی قیمتش خوب بود . زنگ بزن سوال کن.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
کی انجام دادین؟ چقدر شد؟

دوسال پیش.  یادم نمیاد. ولی یادمه خوب بود قیمتش.  

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

بچه ها من اومدم انتقال. التماس دعا . 🙏😍

بله جنين شناس گفت انقدر تخمكها بي كيفيت بودن كه ختي لقاح هم نگرفته چه برسه جنين بشه مورفولوزي همسرم ...

عزيزم ديفرلين اصل فرانسويشو داروخانه دكتر بور بور تو ميدان ندا چيذر داره من هفته پيش گرفتم 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
🤭😆 تو نت همه چیز وحشتناک تموم میشه.یه چیزهایی نوشته بودن که 😣 یکیشون دقیقا بتاش مثل من بود 😑 ...

اره سارا دقیقا علائممون مثل همه...اولش ک بی علامت بعدش حالتای پریودی..بتامون هم نزدبک ب هم...درد تخمدان چپ.شروع.تهوع از عصر😬خلاصه مثل همیم😁انشاءالله اگه ی دونه هست خدا ی گل پسر بهت بده جنست جورشه😍دوقلو هم باشه ک.چ بهتر😍

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
لیلا جان می گم نکنه کیست داشته باشم؟خیلی نگرانم

صنم جان نمیدونم من قبلا کیست داشتم اما پریودام سر ساعت تشریف فرما میکردن. اگه نیومد به نظرم واسه اینکه خیالت راحت شه یه سونو برو

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706