2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819005 بازدید | 669102 پست
والا چون واسه انتقال قبلی من مشکل ضخامت نداشتم تا حالا بمن نداده بود و خودم هم نمیدونستم این موضوع ر ...

ممنونم عزیزم از توضیحاتتون ، من آزمایش کلی رو که ازم گرفتن دی 19 بودش که بهم برای شیش هفته و هفته ای یک عدد قرص دی دادن ولی ویتامین دیگه ای تجویز نکردن ، این چسب جنین که گفتید چیه؟ خودشون انجام میدن یا باید بهشون بگیم انجام بدن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه ممنون پس منم بیخیال میشم😁😁😁

وقتی اب رو وارد پودر کردی حتما اگر میبینی هنوز کامل حل نشده رو میز یا یه کتاب خوب بصورت دایره ای بچرخونش...من اوایل مثل شما میشد متوجه شدم اینکار همشو حل میکنه... فقط بالا پایین نکنی شیشه رو که کف کرد خوب نیست...روی میز یا یه جای سفت خیلی خوب حل میشه....راستی حتما ده دقیقه تا ربع ساعت هم از یخچال بیرون بیار اگر اون اب سرد باشه بد حل میشه و هم موقع تزریق درد میگیره😘

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2728
ممنونم عزیزم از توضیحاتتون ، من آزمایش کلی رو که ازم گرفتن دی 19 بودش که بهم برای شیش هفته و هفته ای ...

چسب جنین ی آمپول خارجیه ک تقریبا یک ربع قبل از انتقال توی همون اتاق انتقال بهم زدن 

ممنونم عزیزم از توضیحاتتون ، من آزمایش کلی رو که ازم گرفتن دی 19 بودش که بهم برای شیش هفته و هفته ای ...

خود دکتر طرازی برام نوشت و روز قبل از داروخونه تهیه کردم و روز انتقال‌ با خودم بردم بیمارستان و تزریق کردن

وقتی اب رو وارد پودر کردی حتما اگر میبینی هنوز کامل حل نشده رو میز یا یه کتاب خوب بصورت دایره ای بچر ...

ممنون مریم جان از توضیح کاملت، آها همون پس چون من تا از یخچال در میاورم سریع میرنم😬😊

2738
سلام بچه ها من خیلی ترش میکنم امروز چای نبات خوردم. اشکال داره هر روز بخورم؟

نبات هر روز بخوری قندت میره بالا

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
ممنون مریم جان از توضیح کاملت، آها همون پس چون من تا از یخچال در میاورم سریع میرنم😬😊

امروز اینکار رو کن امیدوارم درست بشه....من طبق تجربه خودم گفتم انشاله برای تو هم کاربرد داشته باشه

سلام بچه ها من خیلی ترش میکنم امروز چای نبات خوردم. اشکال داره هر روز بخورم؟

سلام

حالتو بهتر کرد نبات؟

حالا من دهنم تلخ میشه.چای میخورمم داغون میشم.فکرکنم بریم دکتر شربت معده بگیریم بهتر باشه..

راستی سما جون بتا اولت چند بود؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
ممنون عزیزم راستش واسه انتقال قبلیم خوردم که منفی شد.این دفعه اصلا یادم نبود که مصرف کنم..

من به دكترم گفتم برام فرتيل سي ام بنويس گفت شما جنين داري و نيازي نيست اينو مصرف كني! 

يعين وقتي ميخايم جنين فريز انتقال بديم مصرف فرتيل سي ام اثر منفي ميگذاره؟ شايد چون تخمدانهارو فعال ميكنه نميدونم دقيقا منظورش چي بود

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
سلام حالتو بهتر کرد نبات؟ حالا من دهنم تلخ میشه.چای میخورمم داغون میشم.فکرکنم بریم دکتر شربت معده ...

مال منم تلخ میشه، همش حالت تهوع دارم ولی تا حالا برنگردوندم... یکمی بهتر شدم اون موقع ولی خیلی کم خوردم ترسیدم خوب نباشه برام. بتای اولم 3750 بود عزیزم

سلام عزیزم به دل خوشی ان شاء الله  عزیزم آرامش خیلی خیلی اثر داره، خداییش استرس رو کنترل کردن ...

مرررسی عزیزدلم 

سیب زمینی سرخ کرده یا تخم مرغ مشکلی تداره ؟

منظورم غذای سرخ کردس 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706