2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6801979 بازدید | 668346 پست
سلام دوستان عزیز من هم در سیکل میکرو قرار گرفتم با وجود مشکلات فراوان و سختی هایی که پیش رو داشتم،ا ...

شک نکن کار درستی کردی خونواده مطمنا دلسوزتن

ولی پيگيري های مکررشون حتما واست ایجاد استرس میکنه ک تو تموم این لحطات برات سمه 

دور از جونت اگه منفی هم شدی فقط خودت عذاب میکشید نه دیگران 

انشاله باردار هم شدی تا اونجا ک شرایطت بهت اجازه میده ب کسی نگو 

موفق باشی دوست عزیزم💖🌹 

اون پی آر پی بیضه رو گفتن.انگار پی آر پی برا آقایون هم بکار میره.یه درمان برای نبود اسپرمه.یکی برا ش ...

چه جالب،ممنون از اطلاع رسانی تون

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برا خانم به رحم و برای آقایون اگر بخوا انجام بشه به بیضه ها

ممنون که آگاهم کردین

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
آهان، پس حتما زنگ بزن از آبان و بپرس فقط کافیه قبول کنن، مهم اینه تانک انتقال جنین بهتون بدن،فکر کنم ...

یک بار خرداد منفی شدم جنینام بلاست بودن گریدشم نمیدونم واسه همین شکم رو همین ازمایش هستش انجام دادنش واقعا ضروری؟دیدم کسایی که انجام دادن و سرم گرفتن و منفی شدن

من کلا دفترچه هم ندارم ابجیم بیمه تکمیلی داره اگه با دفترچه اون همه ازمایشها رو انجام بدم اونجا ایراد میگیرن که اسم یکی دیگه هس یا مشکلی برای ابجیم پیش میاد ازمایشات اولیه هم یک سال گذشته اونایی رو هم که قبلاگفتی باید تکرار کنم

2456
سارا جان خیلی خیلی تبریک میگم بهت.ان شاالله صحیح و سالم بیاد بغلت. شما گفته بودی فرتیل سی ام خوردی. ...

ممنون عزیزم

راستش واسه انتقال قبلیم خوردم که منفی شد.این دفعه اصلا یادم نبود که مصرف کنم..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
ممنون عزیزم.تو دعات منم یاد کن.خوش بحالت که قران ختم کردی.چه مدته شروع کردی؟من هرچی میخوام چله و ختم ...

حتما گلم اگه قابل باشم.به نظرمن ختم قرآن از همه چله ها و ختم های دیگه آسونتره..روزی یه جز میخونم عزیزم..خیلی راحته

2714
سارا مگه کتک میخای میزنمتا😁بتای منم 1140بود.. نت گردی هم ممنوع عزیزم..نرو چیزای الکی بخون ب خودت ا ...

🤭😆 تو نت همه چیز وحشتناک تموم میشه.یه چیزهایی نوشته بودن که 😣 یکیشون دقیقا بتاش مثل من بود 😑

نفسی علائم من و تو خیلی شبیه هم بوده تاالان که دقت کردم.یادمه روزای انتقالت ودقت که میکنم منم مثل خودتم..بتامونم که تقریبا یکیه .حالا ببینم جنسیت نی نی هم مثل همدیگه میشه یا نه !😁

نه بابا خارج رحمی چیه؟  من پارسال اولین آزم ده هزار بود. دومیش سی هزار . ولی بازم خارج رحمی نب ...

مرسی عزیزم...خیالم راحت شد 😍😍

نه عزیزم.دخترمو همون ماه اول طبیعی باردار شدم.بعدش دیگه طلسم شد تاالان..

سارا جان ماهیتابه آنا رو یادته یا برم از خونشون بیارم🍳🍳🍳🍳🍳 🍳 🍳  فکر کنم این جوری بودا ...

اخه دیروز یه کوچولو تخمدان چپم درد گرفت.سرچ کردم یه چیزهایی نوشته بود.تخمدانمم ترسید فکرکنم ،خودشو جمع و جور کرد خوب شد😂  

مبارک باشه سارا جان❤❤❤ عزیزم شما بار اولت بود؟

مرسی عزیزم

نه بار دوم بود

بار اول منفی شد.رفتم لاپاراسکوپی تشخیصی.هم تخمدانامو کوتر کردم .هم چسبندگی داشتم برطرف کرد دکتر.سه ماه بعدشم انتقال دوم که خداروشکر مثبت شد

سارا جون میشه راجع به ژل رویال توضیح بدی؟من فقط اسمشو شنیدم،چیزی دربارش نمیدونم. منم توو سیکل آی وی ...

عزیزم به من مامای بیمارستان صارم نوشت.روزی دوتا میخوردم فکرکنم.ماما میگفت تو کیفیت تخمک خیلی تاثیر مطلوبی میزاره.اگه میتونی یه بسته خارجیشو تهیه کن استفاده کن

چرا فقط یه بار آی یو آی کردین؟خب ادامه میدادین!

خب من قبل از اینکه برم مراکز ناباروری بیرون دکتر میرفتم و لتروزول و اچ سی جی زیاد مصرف کردم و باردار نشدم دیدم سنم داره میره بالا و بعد از ای یو ای دیگه امیدمو به این روشها از دست دادم برای همین خودم گفتم راه اخرو برم و میکرو انجام بدم 

2706