2752
2734
عنوان

هرکی گفته سقط بچه گناهه چیز خورده

655 بازدید | 22 پست

زندایی من دهسال پیش یه بچه حامله بود وضعشونم عالی بود میتونست نگهش داره گفت من دیگه حوصله بچه ندارم  رفت سقطش کرد الان خوشبختیه خودشو بچه هاش زبانزده خاصو عامه خون از دماغشون نیومد بعد اون همش کشکه من یه نمونه زندشو دیدم 

چه ربطی داره ؟ اون دنیا حساب کارشونو میبینن 

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو پرسید : غمگین تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ، چیه؟ روباه گفت : بری و کسی متوجه نشه! 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مگه گناهکار حالا قراره زندگی تباه بشه یا مثلا خلق خدا مگه قراره تاوان گناه رو ببینن خدا خودش میدونه و بندش اما در کل هر گناهی زشتی داره دیگه بغیر اینکه هر سقطی هم گناه نیست میگن تا یک تاریخی سقط مشکل نداره البته بازم بستگی به اون مرجع تقلید داره

منم خیلی هارو میشناسم که انسانی رو کشتن و فعلا اوضاعشون خوبه... در کل حساب و کتاب همه چیز تو این دن ...

ناموسا ولمون کنین تو این دنیا عشقو حالو میکنن کی اون دنیارو دیدع

تبلیغ بیخودی نکن 

خوشبختی و بدبختیه آدما  با چشم قابل دیدن نیس

منم از نظر بقیه خوشبخترینم ؛ولی چشام کور شده از گریه یواشکی و قلبم متلاشی شده از حجم درد

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....