2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838689 بازدید | 670377 پست
زینب جان همسر منم همیشه rbc, بالاست تو آزمایش، تنها اقدامی هم که کرده اینه که میره خون اهدا میکنه، ب ...

ببین همین که می دونی RBC بالاست عالیه، به نظرم تحت نظر باشن خوبه، خیالتون هم راحت میشه، خیلی هم مراقب کلسترول، تری گلیسیرید، LDL, VLDL، مناسب بودن میزان HDL و نسبت اینها باشین و از زندگی لذت ببرین با آگاهی 

کسی که باردار بشه دیگه نیاز نیست واسه بارداری بعدی آز ایمنی بده؟ 

نه عزیزم نیاز نیست چون حتی ممکنه سی دی مارکر ها تو رنج نباشن ولی مشکلی هم ایجاد نکنن، و چون بارداری تا آخر موفق پیش رفته یعنی مشکلی نیست

این سی دی مارکر ها فقط تو مواقع سقط مکرر و شکست های مکرر آی وی اف تو ناباروری اولیه ارزش تفسیر دارن

یه چیز دیگه برای بیماری های خود ایمنی اگر کسی داره و راحت باردار میشه و ادامه دار هست تا آخر، فرد به خاطر سلامتی باید پیگیر باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پس چرا برای من نوشت تا گفتم تعیین جنسیت گفت باید ازمایش ژنتیک بدی مشکلی هم نداریم یه بچه هم داریم یک ...

سلام . از نظر اینکه کروموزوم معیوب نداشته باشین بررسی میشین . البته این تا جایی بود که من خبر داشتم . ما هم قبل از عید انجام دادیم نفری ۴۰۰ بود . بعد از اینکه جنین ها تشکیل شدن میزارن تا ۵ روزه یا بلاست بشن بعد ازشون آزمایش ژنتیک رو میگیرن برای بررسی جنسیت . ممکنه شما ۱۰ تا جنین داشته باشی و هیچ کدومش اون جنسیتی که شما میخواستین نباشه . دیگه الان بچه دختر و پسر نداره هرچی خدا بخواد و بده فقط سالم بودنش مهمه . هزینه هرجنین قبل از عید دومیلیون و پونصد بود . ما که تو اولیش موندیم اصلا هم جنسیت برامون مهم نیست بعد به ما پیشنهاد دادن انجام بدیم معلومه میخوان فقط پول بگیرن . با این پول میشه به بچه های نیازمند کمک کرد و دلشون رو شاد کرد البته این عقیده ما بود و ادمها متفاوتن با هم

ای جانمممممم....  مبارکه قدمش عزیزم...  فداش بشم....  زیر سایه مامان بابا بزرگ بشی ...

دست بوسه خاله آناست

اگه خاله اش نبود و این تاپیک و بچه ها نبودن معلوم نبود مامانش با استرسا و غصه های دوران بارداری چطور این کوچولو رو به دنیا میاورد

مدیونتم آنا جان

۱۲ هفته.شمام این مشکل رو داری؟

من همش به چپ میشم یا به راست برا خوابیدن و به پشت و اینا همش دلم و دور نافم و اینا درد میگیره همش دراز کشم کافیه ۱۰دقه وایسم درد میگیره

و درد پریودی هم دارم😁😁😁فکر کنم درد دیگه ای نیست

اما بازم خدارو شکر سالم باشه به امید خدا

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2740
بچه ها من واسه مهرماه از دکتر طرازی وقت گرفتم می‌خوام قبلش ازمایشه کاریوتایپ و ایمنی انعقادی رو بدم ...

عزيزم اشكال نداره توي كرج هم بري آزمايشگاهي كه نمونه رو ميفرسته تهران ، اصلا جواب آزمايشت كه بياد كاملا براي آزمايشگاه نيلو هست نگران نباش .

نه بابا. چی بگم اصلا نمیدونم پریودی بعدی اینجا هستم یانه اول باید بدونم هستم بعد بهشون بگم پر ...

هومت جان عزیزم خیلی ناراحت شدم از منفی شدنت..ک خصوصا بااون روحیه خوبی ک داشتی...عزیزم منم بار اول عین تو بودم تیکر هم زدم باکلی شوق گفتم حتما مثبتم ک قسمت نبود ومنفی شدم...ولی من اصلا ناامید و ناراحت نشدم. وحتی تا قبل اینکه داروهام قطع کنم پری شدم و ب پیشنهاد دکترم سبکل جدیدشروع کردم و انتقال دادم ک خداروشکر مامان شدم

عزیزم میبینم ک تو الان میگی وقتی نداری و میخای از ایران بری. پس اگه شرایطت جوره و دکترت قبول میکنه وجنین داری بنظر من تا پریود شدی سیکل رو شروع کن وانتقال بده...انشاءالله ک.مثل من انتقال پشت سرهم  خیرباشه برات

البته این فقط پیشنهاد بود دوستم😊تصمیم باخودته ونظر دکترت😊

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

بچه ها چرا حوصله ندارم بیحالم روزها نمیگذره😢😢😢😢

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام عزیزم... وزنش ۳۶۸۰ بود.... آره لباس صفر تنش کردم ولی بازم بزرگه

رويا جون دختر من كه ٣ كيلو دنيا اومد لباس صفرهاش تا فكر كنم حدود ٥ ماهگي هنوز اندازه اش بود با اينكه رشدش هم خوب بود ، كلا سايز لباسها خيلي استاندارد نيست بعضي ماركها حالا برعكس هست بايد يك سايز بزرگتر بگيريم تا اندازه شون بشه .

فقط هم ايرانيها اينطور نيستها ، من يكي از بستگان نزديكم ايران نيست براي دخترم خيلي لباس مياره يا پست ميكنه براي پسرم هم كه عملا بنده خدا بيشتر لباسهاش رو اون آورده ولي سايزهاشون حتي مارك كارترز معمولا فيت تن هست يعني اگر يك سايز بزرگتر باشه خيلي بهتره .

سلام عزیزم... وزنش ۳۶۸۰ بود.... آره لباس صفر تنش کردم ولی بازم بزرگه

ماشالا بهش😍 مرسی که گفتی من چقدر اعتماد به نفس دارم که یه سرهمی شماره 1 خارجی برای بیمارستانش گذاشتم، فکر کردم میخوام رستم بزا ام😂

2706