2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855601 بازدید | 671597 پست
سلام دوستان جفت خلفی چیه؟مشکلی داره یا مراقبتی میخواد؟ سرویکسم ۳۶ دوقلو باردارم آیا مناسبه؟ ان تی ...

عزيزم جفت خلفي خيلي بهتر از جفت قدامي هست و مراقبت خاصي هم نميخواد طول سرويكست هم كه عاليه و عدد nt هم خوبه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چشم مامان سبحان جون.البته این ماما کلا خیلی انرژی مثبته.احتمالا اگه میرفتم پیش دکتر خودم اونم کلی اس ...

عزيزم پيش دكتر خودت هم بري ضرر نداره ولي نگران هم نباش اصلا .

چشم خانمي دعاگوي همه دوستان هستم .

منم هفته22فقط رفتم برا استعلاجی پیش پزشکی ک مسئول زنان بارداره و تخصصشزنانه و خیر سرش 20سال سابقه کا ...

خدا بگم چیکارشون نکنه...اصلا به جای ارامش دادن به ادم استرس میدن...بخدا من میگم شاید علم اون دکتر زنانه بیشتر باشه وگرنه این ماما که امروز رفتم پیشش انقد بهم ارامش داد...کلی برام توضیح داد همه چیو..قبلا هم پیشش رفته بودم.تو راه به مامانم میگفتم کاش کلا میومدم زیر نظر ماما حیف که من با‌وجود هماتوم یکم بارداریم پرخطر محسوب میشه و اوم دکتری که زیرنظرشم متخصص بارداریهای پرخطره.البته کلی هم بهم استرس میده ها.حالا نمیدونم کار درستیه ادامه ی بارداریمو برم پیش این ماما یا همون دکتر خودم باشم...

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2731
عزيزم پيش دكتر خودت هم بري ضرر نداره ولي نگران هم نباش اصلا . چشم خانمي دعاگوي همه دوستان هستم .

ان شاالله به سلامتی گل‌پسرتو بغل‌ بگیری عزیزم.چشم ازمایش قندم که اماده شد میرم پیش دکتر زنان خودم ببینم کلا چی‌میگه

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

راستی بچه ها انقد موقع سونوگرافی ذهنم درگیر حرفای منفیش شد اصلا یادم رفت بپرسم اوضاع جفتم چطوره،بهتر شده یا نه...قبلا قدامی و لولایینگ بود

الان برگه ی سونو رو نگاه کردم نوشته وضعیت جفت anterior normal  یعنی قدامی و نرمال دیگه؟

بچه ها یعنی جفتم رفته بالاتر؟بالاخره یه چیز مثبت دیدم توی سونوش😁😂

خیلی هم عالی، کاش یه طب سنتی هم بری، نمی گم معجزه می کنه ولی خب کمک کننده هست تو بالا رفتن احتمال مث ...

انشالله 

اتفاقا امروز یک از دوستام هم گفت طب سنتی خوبه 

حتما انجام میدم 

کی دقیقا باید برم چه مدت قبل اقدام؟

گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست داردکه سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .میدانم که صدایم را شنیده ایی از هرکجا که نامید باشم از مرحمت تو نامید نیستم خدای من......تیکر بارداری زدم و امید دارم جوابم رو میدی خدای من💙🙏
عزيزم پيش دكتر خودت هم بري ضرر نداره ولي نگران هم نباش اصلا . چشم خانمي دعاگوي همه دوستان هستم .

سلام مامان سبحان عزیز 

لطفا منو و بقیه دوستامون که انتقال دادن رو سر زایمانت دعا کن فداتشم 💜💜💜💜💜

خداجونم شکرت       
سلام مجدد... من اومدم.... اینم جوجه اردک من... مرد جنگجوی مامانش... ممنون که دعام کردین.... زایمان س ...

ای جانمممممم.... 

مبارکه قدمش عزیزم... 

فداش بشم.... 

زیر سایه مامان بابا بزرگ بشی عزیزم.... 

مرد کوچولو واسه خاله آنا خیلی دعا کن.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزیز دلم نبینم آرامشتون بهم خورده باشه، ان شاء الله خدایا به حق این روز قشنگ مشکل آنا جونمون رو حل ک ...

فدات عزیزم..... 

خدا به لطف دعاهای شما دوستای گلم گره از مشکلمون وا کنه.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
آنا جان ان شاء الله هر جا هستی سلامت باشی گلم و مشکلتون هم حل شده باشه گلم تاپیکت 10000 صفحه شد پر ...

عزیزم نتونستم صفحات رو بخونم تک و توک چند تا پست روخوندم گفتم بیام صفحه 10000..... 

الان فقط دارم اشک میریزم.... 

دلم به دعاهای ناب شما قرصه..... 

چرا باید نتیجه کمک به دیگران سختی باشه؟؟؟؟؟ 

چرا باید همسر من که همیشه دستش به خیر بوده الان باید انقدر تو فشار باشه اونم به خاطر اینکه خواسته کمکی بکنه..... 

چرا و هزار چرایی که فقط دارم تو دلم داد میزنم و عصیان میکنم.... 

قربونت برم عزیزم ممنونم از محبتت لطف کردی پاسخ دادی  خدا نین شما رو حفظ کنه مهربون😍😍

ماهي جون سلام خدا حفظ كنه خودت و فسقلياتو التماس دعا هم دارم خيلي زياد، ميگم شما كه با نصر بودين كاراتون گاندي انجام شد؟ چن تا جنين داشتين؟ چندمين بار مثبت شدين؟ مشكلتون چي بود كه اي وي اف شدين؟ يكي ٣٣ سالش باشه نصر كه ميگن ب سن و سال حساسه قبولش نميكنه؟

...
آهان بعد که آزش خوب شد، چون شرایط من خوب نبود باردار نشدم، تا اینکه همزمان با عمل من باز رفت یه بسته ...

مرسي يأسي جونم،التماس دعا دوست خوبم، همسرم نصف كرده بسته ها رو يعني شبي دوتاشو ميخوره به جاي هر٤تا سر خود تجويزش كردم ميترسم براش سنگين باشه گفتم هر شب يه نصف بسته رو بخوره🙈انشالله به حول و قوه الهي دلم شاد شه،،،خيلي خسته م، ياسي جون فعلا ظاهراً مشكلم پرولاكتين كوفتي بي ادب سركشه كه واس خودش بالا پايين ميشه، سونو داپلر رفتم، اندو خفيف توي يكي از ليگامان ها هست كه گفتن نبايد كاريش داشته باشيم، طب سنتي رفتم گفت خيلي صفرا يعني گرمي داري بايد هرشب دم كرده برگ كاسني بخورم ديگه كاري از دستم بر نمياد جز التماس ب درگاه خدا، فعلا هم توانايي پانكچر ندارم😔يعني جراتشم ندارم خيلي پشت سر هم شد بايد فاصله بدم، ب اميد خدا خودش از اون سورپرايزاي تو قسمتم كنه😬😅چقدم پرروعم

...
دقیقا عمق نفوذ کم هست ولی خوب برای خانم باردار انجام نمیشه، چرا؟ چون اثرات ناشناخته داره، هر چی هست ...

آره اینم درسته. اثرات ناشناخته همیشه هست و نباید به سادگی از کنارش گذشت.

2706