2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821463 بازدید | 669214 پست
بچه ها اگه قرص بخوریم مثلا یه ربع یا نیم ساعت بعدش بالا بیاریم باید دوباره اون قرصو بخوریم؟من فولیک ...

فکر کنم اگه زودتر از نیم ساعت بالا بیاری باید دوباره بخوری از دکترت بپرس این دفعه رفتی..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم اره به من خود سونوگرافی گفت صبحونه خورده باش مفصل.شب قبلشم استراحت کرده باش.اینجا فکرنک ...

چرا عزیزم میرسی... سونو نهایت نهایتش یساعت طول بکشه.جوابشم ک همونجا میدن. بعد برو آزمایش.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
ای وای من دیشب فولیک اسیدو دوباره نخوردم😑ایشالا که مشکلی نباشه.دیروز اندازه ی کل این ۱۲ هفته حالم ب ...

عزیزم اشکال نداره...

من ک گاهی کلا یادم میده قرصم بخورم.

ریلکس باش.همه چی خوبه 🍀🌻☘

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2728
قربونت برم عزیزم خدا بچه های گلتو برات نگهداره.آنا جون فک نکنم نیازی باشه بازم بگم ک هم من و هم همه ...

عزیزم فدات بشم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ممنون مرجان جان خوبه که شماها هستید و ازتون روحیه میگیرم پنجشنبه باید ازمایش بدم

پیشاپیش تبریک عزیزم.... 

عزیزم اشکال نداره... من ک گاهی کلا یادم میده قرصم بخورم. ریلکس باش.همه چی خوبه 🍀🌻☘

باشه چشم ممنون عزیزم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2740
فکر کنم اگه زودتر از نیم ساعت بالا بیاری باید دوباره بخوری از دکترت بپرس این دفعه رفتی..... 

حتما میپرسم ممنون گلم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
چرا عزیزم میرسی... سونو نهایت نهایتش یساعت طول بکشه.جوابشم ک همونجا میدن. بعد برو آزمایش.

خب پس خوبه عزیزم.دعا کن همه چی خوب باشهههه😘💚

من که هر وقت پستات رو میبینم و مخصووووصا اون تیکر آبی خوشرنگت رو💙💙💙💙 یاد این میفتم میرفتی میومد ...

واااااااای...😂😂😂😂😂راست میگی. خدایا چه روزایی بود

البته ناگفته نمونه همین الانشم یه پام بیرونه یه پام تو دستشویی🙈

وقتی به اون روزا فک میکنم میبینم موندش فقط معجزه بود... الهی که سالم به دنیا بیاد حرف دکترا همش بشه باد هوا به ریششون بخندم

فرداش یا همون روز؟من شنیدم همون روز باید بری ازمایش! اخه به من برای پنجشنبه نوبت داده!ساعت ۱۳ ظهر!گ ...

عه.... به من گفته بودن روز بعد برو آزمایش. البته چند روز پیش یه خانمی تو سونو دیدم برای غربالگری اولش اومده بود به اونم گفته بودن تو یک روز باشه

جدی؟اخه من یکی دوروزی هست پای چپمم درد میکرد.از لگن.ممکنه عفونت باشه؟اصلا شبیه خون نبود.خیلی روشن بپ ...

عزیزم نگران نباش..منکه عفونتم قارچی بود..خارش داشتم کلا..حالاهمین روزا ک میری دکتر بهش بگو..خیلی ذهنتو درگیر نکن

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم نگران نباش..منکه عفونتم قارچی بود..خارش داشتم کلا..حالاهمین روزا ک میری دکتر بهش بگو..خیلی ذهن ...

چشم عزیزم.نه من خارش ندارم.تا قبل از اینم مشکلی نداشتم.یهو امروز صبح دیدم.هرچقد دستمال میکشیدم باز میدیدم!روشن هم بود رنگش.یعنی اصلا شبیه خون نبود.اما فردا حتما به دکترم میگم

توی نت هم سرچ کردم چیز خاضی دستگیرم نشد.البته من دیروز هم ظهر هم شب بالا اوردم خودم میگم شاید فشار زیادی وارد شده بهم!نمیدونم!چون بعد هر بالا اوردنی وقتی لباس زیرمو چک میکردم میدیدم شیاف ریخته بیرون!ببخشید اینارو واضح میگما.کسیو ندارم بهش بگم.از طرفی نمیخوام مامانم بفهمه