2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802219 بازدید | 668358 پست
ممنونم عزیزم دعام کنین شما الان نینی تو دل دارین خدا بهتون نظر میکنه،، نمیدونی چ قد استرسای شدید حس ...

الهی شکر که همه اون استرسا رفتو... کلی جنین تپل مپل داری🌻

از این به بعد سعی کن اروم باشی.والا اون جوجه ها مامان استرسی نمیخوان🐣❤

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
اره گلم سرگیجه ام برطرف شد نمیدونم چی بود منم با پررویی تمام گذاشتمش پای بارداری😂😂فعلا که علایم خا ...

مامان آزی جونم کی بسلامتی میری آزمایش؟؟؟؟

عزیزم تو همه علائم رو بزار پای بارداری.... شک نکن مامانی🍀🌻☘❤☺

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها میدونم خیلی سوال میپرسم.ولی دیشب تاحالا سمت چپ شکمم طرفای نافم اونورا مثل وقتی پوست ادم کش می ...

خوشگلم همه این دردا اگه با استراحت برطرف شه مشکلی نداره.‌....

من اگه بخوام از اون اول بگم کجاهام درد گرفته ها یه لیست میشه 😁😁😁

لگن،رون،زانو ساق پا،کف پا حتی😂

ناف،دست،کمر،شونه،سر،سینه،زیر دل،واژن🙈🙈🙈😁😂

الان دیگه کمرم درد بگیره میدونم مهره چندمه حتی😂😂😂

پس نگران نکن خودتو... اگه مداوم بود و با استراحت برطرف نشد به دکتر بگو.🍀

بچه ها اگه قرص بخوریم مثلا یه ربع یا نیم ساعت بعدش بالا بیاریم باید دوباره اون قرصو بخوریم؟من فولیک ...

عزیزم فک کنم زیر یساعت باشه باید تکرار کنی☘

2720
فواره رو خوب اومدی😂😂😂 اون صحنه ها فک کنم تا آخر عمر یادم بمونه

من که هر وقت پستات رو میبینم و مخصووووصا اون تیکر آبی خوشرنگت رو💙💙💙💙

یاد این میفتم میرفتی میومدی میگفتی من همش دستشوییم بچم حتما در اومد...احتباس ادرار دارم بچم فلان شد😁😁 اما اون تیکر گویای یه گل پسر مامانیه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

نکنه تو هم پسر داری😉 من تو کل زندگیم برای شیرینی جات میمردم. چند هفته بعد انتقال به مامانم میگفتم ...

رویا جون فک کنم بدن هرکسی متفاوته....

من بعد بارداری از بستنی بدم میومد،شیرینی جاتم میلی نداشتم.

اما لواشک خیارشور،خیار و نمک😍😍 میمردم براشون...

تهوعمم کم بود. همه میگفتن پسر داری.. اما تو آز و سونوی آنوملی دختر شد🐣 

اما از همون اول صورتم پر دونه و جوش شد... خوشگلی شدم ک نگو😁😁😁

این شیمکم بیاد بالا یکم دست ب کمر راه برم خیلی خوبه🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

2714
چرا ریپلایی میکنم ارسال نمیشه!؟🧐🧐

برای منم گاهی اینجوری شده... بعد من مخاطبم رو صدا میزنم تو پست😁

ممنون مرجان جان خوبه که شماها هستید و ازتون روحیه میگیرم پنجشنبه باید ازمایش بدم

پس پنج شنبه جشن داریم😍😍 آهنگاش با من🍀🌻☘

دوستای گلم،مهربون ترین ها،صبورترین ها🌻🍀☘😍

تو این روز عزیز برای همتون دعا کردم که ان شاءالله به خواستتون برسین ، و همگی بچه به بغل باشیم😍❤🐣

تنش سلامت😊 از جمله تنقلاتی که این مدت هم ویار شوری رو برام برطرف میکرد هم باعث میشد مزه بد دهنم از ...

کشک که واقعا همیشه کنارمه.اره واقعا خوبه.مرسی عزیزم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

بچه ها یه چیز جالب دیگه!الان که خودمو خشک کردم شیافایی که اومد بیرون روی دستنال رنگش نارنجی روشن بوود!اصلا شبیه خون یا لکه نبود.نارنجی بود!تا حالا همچین چیزی ندیده بودم.یعنی چیه!!!!

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
ان تی رو یه روزی برو که بتونی فرداش بری آزمایش

فرداش یا همون روز؟من شنیدم همون روز باید بری ازمایش!

اخه به من برای پنجشنبه نوبت داده!ساعت ۱۳ ظهر!گفت صبحونه کامل خورده باش.شب قبلشم خوب استراحت کرده باشی

2706