2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812656 بازدید | 668755 پست
@خاکستری        من صبح ناشتا رفتم آزمایشگاه(ناشتا رفتم چون آزمایش دیگه ام داشتم ...

ممنونم عزیزم اره به من خود سونوگرافی گفت صبحونه خورده باش مفصل.شب قبلشم استراحت کرده باش.اینجا فکرنکنم جواب ازمایشو زود بهم بدن.من پنجشنبه ساعت ۱۲ ظهر بهم نوبت داده برای سونو!بنظرت نمیرسم به ازمایش؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
خاکستری جون شوری نخوری ورم میکنی خدای ناکرده، شوری رو ب شدت کنترل کن، هم برا فشار خوب نیس هم برا ورم ...

نه عزیزم جرات نمیکنم زیاد بخورم.

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها یه چیز جالب دیگه!الان که خودمو خشک کردم شیافایی که اومد بیرون روی دستنال رنگش نارنجی روشن بوو ...

عزیزم من چندروزی ک خارش واژن داشتم پماد استفاده مییکردم. برامنم یه چیزایی نارنجی همراش میومدبیرون ..ک اصلا تشخیص ندادم چیه

نمیفهمیدم عفونت هست. یا چون لکه بینی داشتم ترشحاتمه...خلاصه ک نفهمیدم.چیه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم من چندروزی ک خارش واژن داشتم پماد استفاده مییکردم. برامنم یه چیزایی نارنجی همراش میومدبیرون .. ...

جدی؟اخه من یکی دوروزی هست پای چپمم درد میکرد.از لگن.ممکنه عفونت باشه؟اصلا شبیه خون نبود.خیلی روشن بپد رنگش!چی بگم والا.خدا خودش مواظب فندقامون باشه

2728
عزیزم فک کنم زیر یساعت باشه باید تکرار کنی☘

ای وای من دیشب فولیک اسیدو دوباره نخوردم😑ایشالا که مشکلی نباشه.دیروز اندازه ی کل این ۱۲ هفته حالم بد شد و بالا اوردم

مرسی فداتشم.چشم حتما این روشو امتحان میکنم.خداکنه جواب بده.انقد به بو حساسم همش حالت تهوع دارم این چ ...

یاد خودم افتادم😍، تا یه ماه پیشم اینجوری بودم، الان کلا دلم میخواد آشپزخونه باشم، البته هنوز مرغ نمیخورم ولی بقیه چیزا اوکی شده تقریبا😂 من لواشک یا دوغ ترش میخوردم یکم تهوعم بهتر میشد، نگران نی نی نباش الان تو داری وزن کم میکنی ولی اون رشد خودشو داره، دکتر من بهم مولتی ویتامین داد حتی سه ماه اول، گفت چون بد ویار هستی میدم که یکمم اشتهات باز بشه،منم به زور با یکم  آب میخوردم،  ولی به کسای دیگه که خودشون خوب غذا میخوردن گفت فقط فولیک اسید

بچه ها سلام هزار الحمدلله ب برکت محمد و آل محمد و این عید بزرگ از مرکز زنگ زدن گفتن از ۹فولی شش هف ت ...

عزیزم سردی بعد تزریق خوبه اما بعدش دیگه گرمی بذار..... 

خدارو شکر بالاخره کیفیت جنینات لاب میلت شدن..... 

انشالله همین نیم جین وروجک بشن آتیش پاره های خونت و از در و دیوار و سر و کولتون بالا برن تا تو باشی دیگه هی غر کیفیت جنینارو نزنی..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
یاد خودم افتادم😍، تا یه ماه پیشم اینجوری بودم، الان کلا دلم میخواد آشپزخونه باشم، البته هنوز مرغ نم ...

ای جانم.وای یعنی منم خوب میشم کم کم؟یعنی اشتهات خوب شده کلا؟اخه من اون روزایی که رفتم دکتر در این حد حالم بد نبود.اونم گفت از ماه پنجم معمولا ویتامین و تقویتی میدیم.منم فعلا فقط فولیک و استرادیول دارم.شیافمم از پس فردا میشه روزی یکی.ان شاالله برای هممون به خیر بگذره

زنجبیل بد نیست برای باردارا؟اخه من اونموقع که پریود بودم میخوردم برای تسکین دردم.و از وقتی مثبت شدم ...

نه عزیزم زنجفیل خوبه اما در حد نرمال مثلا یه قاشق کوچولو تو یه لیوان آب حل کنی بخوری.... 

حالا میتونی همین رو کم کم در طول روز بخوری..... 

خلاصه نگران نباش زنجفیل خوبه..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزیزم گوشت شتر مرغ فک کنم طبیعتش خیلی گرمه اشکال نداره خوردنش؟..اخه من طبع خودم گرمه گرمی نمیخورم..ی ...

عزیزم این گرمیا بد نیستن که.... 

من کل بارداریم تقریبا گرمی خوردم..... 

گوشت و میوه و سبزیجات طبع گرم که قاعده آور نیستن..... 

قاعده آور و ادویه جات تند نباید بخوری..... 

امروز کلا پای چپم درد میکنه...میگم شاید بخاطر سردیه.نمیدونم واقعا.بچه ها درمورد ازمایشی که باید بعد ...

عزیزم اگه فقط دبل مارکرارو داری همون روز میدن..... 

اما من دکترم معمولا کنار دبل مارکرا یه چکپ کلی هم مینویسه..... 

قند، تیروئید ادرار و...... 

اینا زمان برن..... 

ای جانم.وای یعنی منم خوب میشم کم کم؟یعنی اشتهات خوب شده کلا؟اخه من اون روزایی که رفتم دکتر در این حد ...

درصد کمی از خانما کل 9 ماه اینطوری هستن، بیشتریا تا ماه چهارم خوب میشن، نگران نباش همون فولیک اسید تا آخر سه ماه کافیه، همه به من میگفتن این تهوع ها نشون میده نی نی حالش خوبه و قوی و سرحاله، حالا پنجشنبه میری سونو خودت میبینی وروجکو😘

خدا از زبونت بشنوه عزیزم.اخه من به ماما هم گفتم دکتر اینجوری گفته ولی ازم پرسید خونریزیت بیشتر از یه ...

یک سکه چیه من کف دستم پرخون میشد.... 

خون قرمز و روون.... 

یک سکه چیه من کف دستم پرخون میشد....  خون قرمز و روون....

منم همینطور! نمی دونم چرا اون ماما اینجوری ته دلمو خالی کرد.به دکترم که گفتم زیاد بود چیزی نگفت ولی دیروز ماما ترسوندم گفت چن روز دیگه باز سونو بده ببین قلبش میزنه

بچه ها میدونم خیلی سوال میپرسم.ولی دیشب تاحالا سمت چپ شکمم طرفای نافم اونورا مثل وقتی پوست ادم کش می ...

عزیزم احتمالا داره خودی نشون میده.... 

2706