2733
2734
من خریدم یه دونه از این بدون ترنجا انداختم اشپزخونه. اولش ادم دوس داره ها ولی زود دل ادمو میزنه. ...

آگه میشه عکسشو بزار

خدایا دوست دارم، به من لیاقت بندگی بده نزار گمراه بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه رنگی مده؟

ببین جز کرم هیچ فرشی قشنگ نیست.از من به شما نصیحت.من همه رنگ رو امتحان کردم.فقط کرم رنگو همه میپسندن و درکل  خونه رو هم شاد میکنه

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2731
با چه رنگ مبل و پرده ست میشه به نظرت؟

این فرش کسی میخره که دو سال دیگه رنگ ابیش دلش زد سریع عوض کنه این رنگ ابی زمینه فرش یه جوریه نمیدونم چرا تو نی نی سایت اکثرا این تیپی فرش دوست دارن میخرن حتی اگه مد هم باشه بنظرم جالب نیست 

2738
با چه رنگ مبل و پرده ست میشه به نظرت؟

به نظر من مبل توسی یا نقره ای و پرده ی طلایی

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

عزیزم سعی کنید از فرش دستبافت استفاده کنید فرش ماشینی برای ریه و پوست اصلا خوب نیست

قبل از اینکه حرف بزنی از یک تا ده بشمار ببین واقعا لازمه؟ اگه لازم بود بازم از یک تا ده بشمار🤐
چقدر گرونه،من ۱۲متری سفارش دادم برام بیارن از کاشان یک میلیون و هفتاد

این مال شهر فرش 3600 شانه تراکم 1200 که گل برجسته هم هست طرح تبریز، که تو رگال گرون ترین فرش هاشون بود

خدایا دوست دارم، به من لیاقت بندگی بده نزار گمراه بشم
2706