2737
2734
عنوان

به زور شیر دادن به نوزاد چهار ماهه

2675 بازدید | 39 پست

پسرم چهارماهشه قبلا هم راجه به شیر نخوردنش پست گذاشتم. حالا یه مشکلی که دارم اینه که پسرم اصلا گشنه ش نمیشه و اگه صبح تا شب شبر ندم شابد یک بار ادنم در حد شصت سی سی گشنه ش بشه. بدنش خیلی کم اب شده ادرارش تیره شده و خیلی خیلی کم. هر دکتری هم میبرم میگه چیزیش نیست. منم به خطر کم ابی بدنش هر سه ساعت بهش شصت سی سی و به زور و با قطره چکون شیر میدم که در مدت شیر خوردن گریه میکنه ولی بلافاصله بعد تموم شدن سرحال بازی میکنه. و اروغ میزنه. قطره مولتی ویتامین که مخلوط اهن داره هم شروع کردم براش. فقط شب دو بار هفتاد سی سی شیر بدون زور و دعوا اونم تو خواب میخوره. حالا میخوام ببینم چیکار کنم همینجوری به زور شیر بدم بهش؟ بابام میگه اگه یه هفته بدی سر وقت دیگه عادتش میشه و میخوره.

ببلاک کامفورت بده. شیر معمولی سنگینه براش

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
ببلاک کامفورت بده. شیر معمولی سنگینه براش

ببلاک کامفورت رو استفاده نکردم ولی شیرشو چن بار عوض کردم ببلاک معمولی یبسش چرد اپتامیلو و سوپرامیلو نخورد نان میخوره که اونم اینجوری منو داغون کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممکنه عفونت ادراری داشته باشه بچه منم اینجور بود آزمایشش دادم عفونت ادرار داشت

چجوری بود؟ اخه دکتر بهم گفت موقع ادرار گریه میکنه منم گفتم نه گفت ختنه ش کردین گفتم اره ازمایش ننوشت براش

ببلاک کامفورت رو استفاده نکردم ولی شیرشو چن بار عوض کردم ببلاک معمولی یبسش چرد اپتامیلو و سوپرامیلو ...

ببین بچت احتمال شدید رفلاکس داره. بچه های رفلاکسی تو خواب شیر میخورن.حالا یا تهوع داره و یا اضافه شیر دهنش میاد که متوجه میشی و یا رفلاکس پنهانه و شیر تا مریش میاد و میسوزونه که بدتره و شما هم متوجه نمیشی. اگه همش داره بدتر میشه و اصلا بهتر نمیشه رفلاکس از حساسیته و هر کدوم این شیرها رو امتحان کنی اوضاع بدتر میسه. شیری که بهش میدی باید پروتئینش تجزیه شده باشه. این ببلاک کامفورت رو بده بهش که هم ضد نفخ و ضد رفلاکسه و هم بدون لاکتوزه و کل مشکلات گوارشی خفیف رو از بین میبره اگه با این خوب نشد برو دکتر و بگو آزمایش رنگ آمیزی مدفوع بنویسه که اگه آلرژی شدید داره معلوم بشه. آزمایش ادرار واسه عفونت ادراری و سونوگرافی از معده و کلیه و مثانه هم مرحله بعد. ایشالا با همین شیر خوب میشه عزیزم. دختر منم اینجوری بودش با ببلاک کامفورت تو ده روز یک کیلو اضافه کرد اونم تو ۷ ماهگی

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
2740
چجوری بود؟ اخه دکتر بهم گفت موقع ادرار گریه میکنه منم گفتم نه گفت ختنه ش کردین گفتم اره ازمایش ننوشت ...

بببن منم بردمش پیش متخصص اولش گفت بچه ها تو چهارماهگی بازیگوش میشن و شیر نمیخورن هیچی براش ننوشت گفت طبیعیه ول من بش گفتم آزمایش ادرار و مدفوع براش بنویسه بعدشم معلوم شد هم عفونت ادراری داشت هم حساسیت به پروتین گاوی

ببین بچت احتمال شدید رفلاکس داره. بچه های رفلاکسی تو خواب شیر میخورن.حالا یا تهوع داره و یا اضافه شی ...

به خاطر همین تشخیص رفلاکس نزدیک ده بار دکتر بردم و جاهای مختلف و همه بدون استثنا گفتن رفلاکس نداره. به خدا دارم دیوونه میشم.

نشونه های آلرژی هم رفلاکس و سوختن شدید ناحیه پوشک و قرمزی و پف زیر چشم عطسه و مریضی شدید بعد واکسن و جوش و قرمزی بعضی جاهای پوست و سرما خوردگی خیلی طولانی هست و بعضی چیزای دیگه. البته همشو باهم نمیبینی

بببن منم بردمش پیش متخصص اولش گفت بچه ها تو چهارماهگی بازیگوش میشن و شیر نمیخورن هیچی براش ننوشت گفت ...

دختر منم حساسیت داره عزیزم شما چه شیری میدین؟

2706