2733
2734
عنوان

لطفاً بیایین قضاوت کنین ینی اشتباه از منه؟؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 100 پست

بایکم سیاست ونازمیتونی کارخودتابکنی 

بگومن عروسم دلم میخادسرویسمابااین قیمت خودم بخرم خاطره بشه برام

دلم میخادیادگاری باشه نه اینکه مجبورباشم همینابه زوربندازم

بگودلم میخادهرکی سرویسمادیدبگه چقدرقشنگه وبعدباعث افتخارتومیشه به شوهرت بگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه بار دیگه هم قراره بخری مهم سرویس عروسیته

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
والا من برای جشن عقد اونا نبودم...ولی برای عروسیشون باور کن ده تا گردن بند بیشتر گردنش بود از همه مد ...

از کجا میدونی طلا بودن الان اینقدر بدل هست که میندازن به اسم طلا فقط پز بدن 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2731
والا من برای جشن عقد اونا نبودم...ولی برای عروسیشون باور کن ده تا گردن بند بیشتر گردنش بود از همه مد ...

عزیزم برا همه همینه.اگه برا عروسای دیگه شون گرفتن باید برا شما هم بگیرن.ما برا دوتا داداشام به فاصله یکسال عروسی گرفتیم.دیگه برا هردوتا عروسامون تقریبا هم وزن طلا دادایم.

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
از کجا میدونی طلا بودن الان اینقدر بدل هست که میندازن به اسم طلا فقط پز بدن 

خخخخخخخخخ اینم یه حرفیه.خیلیا اینکارو میکنن.

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
کلا همین گرفتن حلقه ام 400تومن

اصلا مهم نیست این چیزا عزیزم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740

یه چیزی یادم رفت بگم...مامانم بنده خدا گفت بذار حالا که اینجوری میگن تو خودتو به همین راضی کن بگو که فعلاً چون نداری و هدیه مادرته همین خوبه...منم روزی که برای تعویض رفتم بهش گفتم اینو مادرت انتخاب کرده نمیخوام ناراحت شه بعدم گفتم به موقع اش ازت گرونترارو میخوام خيالت جمع... اونم همش میگف ازت انتظار نداشتم اینقد اعصابم خورد شد میخواس اشکم دربیاد...من که آخرش گفتم همون هدیه مادرت دیگه این حرفا چیه...من حس میکنم میخوان گربه رو دم حجله بکشن...نامزدم چنان ناز و ادا برام میاره انگار گناه کردم

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

الانم که چیزی رو از دست ندادی.با زبون خوش شوهرتو بکش سمت خودت که فقط حرف تورو گوش بده.

اگه مامانش بخواد سلطه گری کنه خیلی اذیتت میکنه.

برا منم مادرشوهرم یه سرویس به سلیقه خودش و ارزون گرفته بود و میگفت حیفه نری عوضش کنی.منم عمدا به شوشویی گفتم من یه سرویس دیگه پسندیدم. اگه یکی دیگه بخری قبول میکنم اما نمیپوشم

اونم خداراشکر بچه ننه نیست رفت ۴ تومن چک داد و اونی که میخواستم را برام خرید

من فقط خواستم نظرمو بپرسن...من که گروناشو نخواستم چرا اینجوری میکننن؟؟؟😔

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

من سرویسمو پارسال 3 تومن گرفتم.واسه عروسمونم حدود 6 تومنی گرفتیم.اتفاقا سرویسش تو چشمه.مگه با این چیزا ادم خوشبخت میشه؟بعدا میری تو زندگیت خودت پول جمع میکنی میخری.بقیه عروساشونم شاید برادرشوهرات خودشون خریدن یا بعد از عروسی جمع کردن خریدن.این چیزا ارزش نداره ادم بهش فک کنه

حق با توئه

چطور واسه اون عروسا دارن بخرن

واسه تو نه ؟!

تازه تو نوعروسي

سه سال هم كه همينجوري نگهت داشتن !!

و اينكه خيلي اشتباه كردن وفتن به سليقه خودشون خريدن كه تو ديگه حرف نزني و تو رودربايستي بموني

و اينكه تا ابد حقيقتا تو دلت ميمونه و عقده ميشه

اگه نظرت مخالف نظر منه ريپلاي نكن 😐 نظر من واسه خودمه ، نظر تو واسه خودت !! اگر هم ريپلاي كردي و جوابتو ندادم ، اينقدر نظرت بي ارزش بود برام كه قابل جواب دادن نبود 😊
2706