2737
2739
عنوان

خانوما کمک. روز جهازبرونم چی بپوشم بهتره؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6321 بازدید | 52 پست
ما رسم جهاز برون داریم که بعد از بردن جهاز و چیدنش مهمونا میان و میبینن و یه بزن برقصیم میشه اونجا&n ...

به نظرم لباس بلند بخر اما نه کار شده وسنگین حریر ساده باشه موهاتم سشوار بکش با چندتا گل طبیعی کوچولو😍

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها حنابندون چجوریه؟ چیکار میکنن؟

من خیلی دوس دارم ولی رسم نداریم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
بچه ها حنابندون چجوریه؟ چیکار میکنن؟ من خیلی دوس دارم ولی رسم نداریم

جدا ندارین ؟

مال ما اینطوریه چمدون دوماد و عروس و نشون میدن بعدش هم حنا میذارن کف دست عروس و دوماد با پول یه تیکه طلا هم به عروس  میدن 

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹

یه چیزی تو این مایه ها ولی نه این رنگی مثلا سفید یا صورتی کمرنگ باشه

جدا ندارین ؟ مال ما اینطوریه چمدون دوماد و عروس و نشون میدن بعدش هم حنا میذارن کف دست عروس و دوماد ...

نه اصلا تا حالا نرفتم😓 خب همه تو تالار میگیرن؟

نه اصلا تا حالا نرفتم😓 خب همه تو تالار میگیرن؟

نه خیلی ها تو خونه میگیرن فقط فامیلای نزدیک 

ولی مثلا یکی از دوستای من توی تالار گرفت به دلیل کمبود جا 

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹
2738
نه خیلی ها تو خونه میگیرن فقط فامیلای نزدیک  ولی مثلا یکی از دوستای من توی تالار گرفت به دلیل ...

اهان یه سوال دیگه تو خونه پدر عروس میگیرن؟

ممنون از نظرا و راهنماییاتون 

ما برای حنا بندون حنای خیلی قشنگ و تزئین شده میازیم بعداز کلی جشن و بزن و بکوب و شام آخرش داماد به عروس یه چیزی هدیه میده تا بتونه کف دست عروس حنا بذاره بعدش پشت سرش مادرشوهر و مادر عروس هرکدوم یه تیکه طلا میدن و به ترتیب اقوام نزدیک میان و یه مبلغ کوچیکی رو مثل شاباش میدن تا حنا بردارن برای خودشون

خیلی هم خوش میگذره 

اهان یه سوال دیگه تو خونه پدر عروس میگیرن؟

اره فک کنم 😁هر کی یه چی میگه یکی میگه خونه عروس یکی خونه دوماد یکی میگه لباس حنابندون با خود عروس  هر جا معمولا یه رسم هست 

ممنون از نظرا و راهنماییاتون  ما برای حنا بندون حنای خیلی قشنگ و تزئین شده میازیم بعداز کلی جش ...

اخی جه جالب من خیلی حنابندون دوس دارم حیف که رسم نیست اینجا

اخی جه جالب من خیلی حنابندون دوس دارم حیف که رسم نیست اینجا

اولین بار یه جا میبینم رسم ندارن 

2706