2733
2739
عنوان

خانوما کمک. روز جهازبرونم چی بپوشم بهتره؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6321 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐هنوز هست جهاز برون ؟

اختیار دای قشنگی عروسی به جاز برون و حنابندون که متاسفانه اکثرا حنابندونا فاکتور گرفتن

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
2728
بابا لباس بپوش خب

توچقد خلاقی اخه ازسردرگمی درش اوردیااا😂😂

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
2738

امیدوارم این جشن جهاز برون و سیسمونی بینون جمع بشه 

پدر و مادر لطف میکنن هرچی درتوانشونه میدن بعد بقیه بیان ببینن و نظر بدن یا خدای نکرده حرفی بزنن دلشون بشکنه؟

یه عده هم ندارن حسرت بخورن 😐

اختیار دای قشنگی عروسی به جاز برون و حنابندون که متاسفانه اکثرا حنابندونا فاکتور گرفتن

خب خیلی ها  توانایی  مالی حنابندون و شاید دیگه نداشته باشن مخصوصا الان که خونه ها کوچیکه و اپارتمانی مجبوری توی تالار بگیری  

مثلا من خودم حنابندون نمیخوام 😐

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹

ما رسم جهاز برون داریم که بعد از بردن جهاز و چیدنش مهمونا میان و میبینن و یه بزن برقصیم میشه اونجا 

هنوز لباس نگرفتم میخوام نظر بپرسم که بگیرم

کت و شلوار اصلا دوست ندارم نه چاقم نه لاغر 

لباس کوتاه عروسکیم همش فکر میکنم سبکه برام ـترجیح میدم یا کت و دامن مجلسی کوتاه بپوشم یا یه مجلسی بلند ساده 

جهاز برون چجوریه؟

اگر من بودم یه تاپ ودامن حریر صورتی میپوشیدم😍

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
تو جهاز برون چیکار میکنن؟؟؟

شو وسایل عروس 😕

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹
2706