2733
2734
عنوان

خانوما کمک. روز جهازبرونم چی بپوشم بهتره؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6315 بازدید | 52 پست
خب خیلی ها  توانایی  مالی حنابندون و شاید دیگه نداشته باشن مخصوصا الان که خونه ها کوچیکه و ...

ولی خیلی باحاله من لحظه شماری میکنم برا داداشم. خونه پدریم خداراشکر ویلاییه

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
این لباسو دوست دارم هم شیکه هم برای جهازبرون رسمیه  نظر شما چیه؟

خیلی قشنگه ولی اگر مرد بیاد سختت نیست چون مگه شامم نیست

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی خیلی باحاله من لحظه شماری میکنم برا داداشم. خونه پدریم خداراشکر ویلاییه

😁ووی مث خواه شوهرای من 

😁😁😁بابا شاید عروس نخواد 

منم خونه پدر شوهرم دو طبقه و بزرگه راحت میشه 

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹
😁ووی مث خواه شوهرای من  😁😁😁بابا شاید عروس نخواد  منم خونه پدر شوهرم دو طبقه و بزرگه ...

چه ربطی به عروس داره وا 😡😡😡مثلا ما از اوناشیم😂😂ولی دلشم بخاد

2728
چه ربطی به عروس داره وا 😡😡😡مثلا ما از اوناشیم😂😂ولی دلشم بخاد

او که اره دلشم بخواد ولی باید نظر عروس رو هم بپرسن هر چند کاملا میدونن موافقه 

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹
او که اره دلشم بخواد ولی باید نظر عروس رو هم بپرسن هر چند کاملا میدونن موافقه 

بله خوب میپرسیم ولی بازم میگیریم ایشالله راضیش میکنیم😂

بله خوب میپرسیم ولی بازم میگیریم ایشالله راضیش میکنیم😂

ایشالا ایشالا 

2740