2733
2734
به نظر من اول درستون رو بخونید  استقلال مالی داشته باشید و بعد ازدواج کنید.باور کنین  هم ع ...

ارزش هم بستگی به خانواده ها داره کسی ک فرهنک درس برخورد کردن داسته باشه فکر نکنم فرقی به سن سال دختر داشته باشه این نطر منه فقط سوتفاهم نشه

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای میخوای چکارش کنی😁😂

من وشوهرم عاشق دختریم 

بخدا شوهرم یه بار حرص میخورد  میگفت  بخدا دختر دار بشیم زیر بیست بیان  خواستگاریش  خودم قلم پای  خواستگار رو میشکنم 

😂😂😂😂

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
2728
بچه های این تاپیکو نمی دونم ولی اصولا فلسفه اینجور ازدواج کردنها اینه که خانمها کار نکنن اگر نه پوست ...

نمیدونم جالبه برام ولی باید سخت باشه استقلال مالی نداشتن. منم همسرم عالیه و واقعا خوشبختم ولی شخصیت مستقل داشتن خیلی خوبه به نظرم . زن قوی و با تحصیلات و بافکر و  باتجربه بهتر انتخاب میکنه ، کتک نمی خوره و حتی برخورد خانوادهمسرش هم باهاش یه مدله دیگه میشه. 

عزیزم خیلی خوشحالم که احساس خوشبختی میکنی.ولی تعریف ادم ها از خوشبختی متفاوته

ممنون .بله میدونم .ولی من فقط گفتم با این که سنم کمه ازدواج کردم خوشبختم

شیشه عطرم شکسته بود.حیاط پر از بوی خدا شده بود.و من در اغوش ماه برای همیشه به خواب رفته بودم.با گونه خیس و کبود سیزده سالگیم که جای اخرین بوسه مادرم بود
نمیدونم جالبه برام ولی باید سخت باشه استقلال مالی نداشتن. منم همسرم عالیه و واقعا خوشبختم ولی شخصیت ...

عزیزم دوست من تحصیل کرده انقدر کتک خورده تمام بدنش کبود شده ربطی نداره

برای بچه دار شدنم دعا کنید 
2740

همیشه خوشبخت وسفید بخت باشی  عزیزم

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده

من راضیم  

منم  عاشق شوهرم هستم با اینکه  سنتی ازدولج کردم 

همیشه فکر نداشتنش اذیتم میکنه 

همیشه خوشبخت وسفید بخت باشی  عزیزم

ممنون دوست مهربونم

شیشه عطرم شکسته بود.حیاط پر از بوی خدا شده بود.و من در اغوش ماه برای همیشه به خواب رفته بودم.با گونه خیس و کبود سیزده سالگیم که جای اخرین بوسه مادرم بود

بخدا  ربطی  به سن وسال نداره  ازدواج  که خوب از آب دربیاد یا نه ولی درکل  واسه سلامتی زن بهتره زیر ۲۰ ازدواج نکنه  چون واقعا تاثیر داره .

ولی بازم واسه اینکه  شوهرم رو از دست ندم زمان بره عقب ازدواج میکنم باهمسرم 

دیوانه وار دوسش دام وخدارو شکر میکنم  به خاطر داشتنش

2706