2737
2734
عنوان

عدم علاقه کودک هشت ماهه به موسیقی

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 63 پست

من پسرم هفت ماهس برعکس بچه شماس تا آهنگ براش نزارم یا خودم نخونم شیرشو نمیخوره هر بچه ای یکجوره.مثلن پسر دوستم تا براش لالایی بخونی گریه میکنه کلن بچه ها باهم متفاوتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط موسیقی..واکنش میده ..ولی باهاش خوشحال نمیشه به هیجان بیاد ..آخه دیدم اکثر بچه ها عاشق موسیقی اند

خب خودت بايد به وجد بياريش

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
2731
خیلی این کارو میکنم فقط می خنده..بعدم عاقل اند سفیه نگام میکنه؟؟؟

ببر حوزه ثبت نامش کن😄😂

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
2740
من پسرم هفت ماهس برعکس بچه شماس تا آهنگ براش نزارم یا خودم نخونم شیرشو نمیخوره هر بچه ای یکجوره.مثلن ...

در اون حد آهنگ رو دوس داره..منظورم اینکه باهاش نمیرقصه و دس دسی و سرسری نمیکنه

امید آخرین چیزیست که میمیرد
اینو تازه گرفتم کیفیتش بده همین یه دونه مونده بخاطر تو میزارم😍😍

وایی خدا هزار ماشاالله چه نازه😘😘😘اسفند براش دود کن.من عاشق دختر بچه م.فعلن خودم پسر دارم ولی قصد دارم یه دخترم بیارم چون عاشق دخترام

وایی خدا هزار ماشاالله چه نازه😘😘😘اسفند براش دود کن.من عاشق دختر بچه م.فعلن خودم پسر دارم ولی قصد ...

فدات شم ...دختر یه جور شیرینه پسر یه جور ایشلا خدا یه دخترم بهت بده

فقط موسیقی..واکنش میده ..ولی باهاش خوشحال نمیشه به هیجان بیاد ..آخه دیدم اکثر بچه ها عاشق موسیقی اند

پس خدا دو شکر مشکل شنوایی نداره . اینکه به موسیقی علاقه نداره که مهم نیست  .

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
در اون حد آهنگ رو دوس داره..منظورم اینکه باهاش نمیرقصه و دس دسی و سرسری نمیکنه

فعلن برای دس دسی و اینا زوده پسر منم دس دسی نمیکنه تازه چند روزه یاد گرفته سرشو تکون میده

2706