2737
2739
عنوان

عدم علاقه کودک هشت ماهه به موسیقی

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 63 پست
دختر من هیچ وقت دس دسی نکرد الانم اصلا رقص بلد نیست بچه خواهرم مثل رقاصه ها میرقصه این فقط بدو بد ...

سرسری و بای بای رو کی یاد گرفت؟؟؟بین این کارو باید حتما یکیشو یاد بگیره بچه 

امید آخرین چیزیست که میمیرد

بای بای که میکرد دقیقا یادم نیست زمانش رو.

ولی کی گفته باید؟

الان بچه شما زوده برا بای بای

بچه ها با هم فرق دارن بعضی زودتر و بعضی دیرتر شروع میکنن این کارا رو

بچه برادر من نسبت به دختر خودم خیلی زودتر شروع کرد.چون همیشه دور و برش شلوغه. ولی دختر من همیشه تنها بود توی خونه.جز من کسی رو نمیدید. 

به غیر از چهاردست و پا و دندان که خیلی زود بود بقیه رو به نظرم یکمی دیرتر طی کرد. مثلا یک سال و یک ماه بوده که راه رفت. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست عزیز

واکنش نشان دادن کودک شما به موسیقی مشکل خاصی نداره. بسیاری از کودکان در مقابل بعضی مسائل نمی توانند به راحتی واکنش نشان دهند و نیاز به تحلیل در مورد آن دارند و از آنجایی که احتمالا کودک شما کمتر واکنش در این مورد دیده، شنیدن موسیقی به اندازه کافی برایش جذاب هست و به قول شما در مقابل موسیقی هیچ گونه علائمی نشان نمی دهد. شما باید این واکنش را به او یاد بدهید. کودک خود را بغل کنید و برقصید. همان طور که کودکتان در آغوشتان هست دستانش را بگیرید و تکان دهید . این کار باید چندین روز تکرار شود تا کودکتان متوجه شود و یاد بگیرد که در مقابل موسیقی باید چجور واکنشی نشان دهد.

کارشناس کودکان

برای اطلاعات بیشتر در زمینه رفتار با کودک به سایت سرزمین کودکان و کانال ما  @sarzaminekoodakan  و پیج اینستاگرام ما   @sarzamine.koodakan   مراجعه کنید

2731