2737
2739
عنوان

عدم علاقه کودک هشت ماهه به موسیقی

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 63 پست
نگران نباش،گلم،هیچ مشکلی نیست به بقیه صداها که واکنش نشون میده؟

اره..به همه صداها..حتی یه شعر براش میخونم وقتی توی تاب اش هست وقتی هرجای خونه بخونم برمیگرده تاب رو نیگا میکنه..برای عروسک موزیکال هم کلی ذوق میکنه...همه بچه ها دس دسی و سرسری میکنن این سن به نظرتون؟؟؟؟

امید آخرین چیزیست که میمیرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشوده😆

😂😂😂😂😂😂

👈به بچه ها یاد بدید که به غریبه ها👥👤 بگویند خانم  یا آقا عمو یا خاله گفتن موجب حس اعتماد در کودکان می شود و می تواند به راحتی کودک را فریب دهد

فقط به موسیقی واکنش نمیده یا کلا به هیچ صدایی ؟؟

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
2728
خودت برقص دست بزن یاد بگیره من کلن از اول خودم میرقصیدم دس میزدم الان ۱۶ماهشه با اهنگ غمگینم قررر می ...

خیلی این کارو میکنم فقط می خنده..بعدم عاقل اند سفیه نگام میکنه؟؟؟

اره..به همه صداها..حتی یه شعر براش میخونم وقتی توی تاب اش هست وقتی هرجای خونه بخونم برمیگرده تاب رو ...

خب باید یادش بدی اهنگ بزار خودت دس دسی کن یاد میگیره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

دختر خوب .سنگین.نجیب خواستین دختر استارتر هست فقط یکم کوچیکه8ماهشه که اونم میذاریمش تو زودپز بزرگ میشه😂😂😂😂

👈به بچه ها یاد بدید که به غریبه ها👥👤 بگویند خانم  یا آقا عمو یا خاله گفتن موجب حس اعتماد در کودکان می شود و می تواند به راحتی کودک را فریب دهد
2738
اره..به همه صداها..حتی یه شعر براش میخونم وقتی توی تاب اش هست وقتی هرجای خونه بخونم برمیگرده تاب رو ...

نه عزیزم بچه ها متفاوتن خوب بچه موسیقی علاقه نداره اینکه نگرانی نداره خدارو شکر به صدا عکس العمل نشون میده یعنی شنواییش مشکل نداره الکی نگران نباش

براش برقص و دس دسی کن تا یاد بگیره😂

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
خودت برقص دست بزن یاد بگیره من کلن از اول خودم میرقصیدم دس میزدم الان ۱۶ماهشه با اهنگ غمگینم قررر می ...

دختر منم قشنگ قر میده

وای قربون دستاش

ولی با آهنگ غمگین سینه میزنه😆😆😆😆

فقط به موسیقی واکنش نمیده یا کلا به هیچ صدایی ؟؟

فقط موسیقی..واکنش میده ..ولی باهاش خوشحال نمیشه به هیجان بیاد ..آخه دیدم اکثر بچه ها عاشق موسیقی اند

نگران نباش قرتوکمر همه کوچولوها هست کم کم خودشو نشون میده عجله نکن

دختر منم مغرور بود اوایل واکنشی نداشت الان بازنگ موبایلم قرمیده

حتی نوحه باشه یکم سینه میزنه خسته میشه شروع میکنه به قردادن

حالا خواهر زاده من وقتی ترانه میزارن اخماشو تو هم‌میکنه دستاش تو جیبش  باهاش میخونه سه سالشه 😅 ...

😁😁😁😁😁😁😁