2737
2734
عنوان

*******خانم خاص*******

2629 بازدید | 49 پست

🍅 گاهی وقتا که با خودم فکر میکنم میبینم که ما خانومها به خاطر نوع زندگیمون به اقایون شباهت بسیاری گرفته ایم. ........یا دوست داریم به جای اونا تصمیم بگیریم یا کلا اخلاقیاتمون مثل مرد ها خشن شده و از خانم بودن به دور شدیم و این باعث شده همسرمان هم به چشم یه خانم ظریف مریف به ما نگاه نکنن و.....حتی توی محل کار و یا خانواده و خیلی جاها.

این بود که این تاپیک رو زدم که در کنار همدیگر  به صحبت بپردازیم تا همه ما ضعف ها و مشکلات خودمون رو حل کنیم تا زندگی بهتری داشته باشیم لطفا همدیگر  رو همیاری کنید و اینجا رو ترک نکنید.

*-*-*-*-*'*-*'*-*-*'*

🍅🍅برای نظم این تاپیک احتیاج به یه سری قوانین هست که همه ما باید تابع اون باشیم.

1. یک شنبه هر هفته که موضوع مشخص شد اختصاص میدیم به تجاربمون و فقط در مورد همون موضوع صحبت میکنیم از تجربه هامون میگیم ،  از اطرافیان میگیم چون بیشتر یاد میگیریم( چون ما نمیشناسیمشون غیبت نیست)  .و حتما در طول هفته بهش عمل میکنیم   باهم پیش میریم ، و صحبت میکنیم که ببینیم چطور پیش رفتیم ، چه کارهایی کردیم ، چه ایراداتی داشتیم ، چه تغییراتی کردیم و آیا از خودمون راضی هستیم یا نه؟؟؟

و در نهایت شنبه هفته بعد یه جمع بندی میکنیم و از پیشرفت هامون میگیم که چه کارها کردیم.

و دوباره یک شنبه موضوع جدید مطرح میشه .

2. بعضی از موضوع ها احتیاج به زمان بیشتری دارد مثلا موضوع ظرافت چون چند بخش دارد ممکن است چند هفته طول بکشد .

3. فقط و فقط در مورد موضوع مطرح شده صحبت میکنیم .

4. پست های اضافی رو پاک کنید که شلوغ نشه و از حرف های بیهوده پرهیز بشه.

*-*-*'*-*-*-*-*-*'*-*

☀موضوعاتی که من فعلا به ذهنم میرسه ........

1. ظرافت زنونه و آراستگی در مقابل همسر و محیط بیرون

2. وابسته کردن همسرمون به خودمون / سیاست های همسر داری / چگونگی برخورد با همسر در مقابل دیگران 

3. عشوه گری و ناز کردن برای همسرمون / ایده هایی برای متفاوت و جذاب شدن زندگی و جذب همسرمان به خودمان و منزل

4. شبی متفاوت در کنار همسر 

5. آداب مهمانی رفتن و مهمان داری

6. نظم دادن به منزل و محیط کار

7. کنترل خشم و ناراحتی و فروکش کردن آن 

8. رفتار صحیح با کودک در منزل و بیرون منزل مقابل دیگران 

9. چگونه پس انداز کنیم

به نظر من اشخاصی که خیلی کار های خودشون رو آروم آروم و از سر صبر انجام میدن خیلی ظریفن 

مثلا خیلی آهسته غذا میخورند و خیلی آروم چایی رو از توی سینی بر میدارند یا با صدایی آروم حرف میزنند خیلی ظریفن البته بعضی آدما هستن که با آروم آروم کار کردنشان لج دیگران رو درمیارن نه منظورم این افراد نیس منظورم اینه در عین حال که جلوی دیگران خودمون رو ظریف نشون میدیم تو بعضی کار ها فرض ظریف باشیم خخخخخخ نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هر کی باید خودش باشه اخه تا کی میتونید نقش بازی کنید😂 پس خودتون باشید 

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
2740
به نظر من اشخاصی که خیلی کار های خودشون رو آروم آروم و از سر صبر انجام میدن خیلی ظریفن  مثلا خ ...

منم موافقم

چندتاخانم فرزوزرنگ میشناسم که توکارخانه دارد عالی هستن وهمیشه همه جای خونشون تروتمیزه

ولی وقتی به دستاشون نگاه میکنی میبینی ناخناشون شکسته هست

انگشتاشون جای زخم وبریدگی باچوقست

قسمتایی ازدستشون به خاطرعجله کردن توی پخت وپز سوخته

یااینکه برای اینکه زودترظرفاشون روبشورن ووقت تلف نکنن ازدستکش استفاده نمیکنن ودستاشون زبره

به نظرمن این هاعلامت یه خانم زرنگ وباسلیقه نیست

بیشترآدمویادکزت میندازه