2733
2734
عنوان

ضایعترین وبیخاصیت ترین خواستگارتون و بهترین خواستگارتون کی بوده ؟😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 285028 بازدید | 1555 پست
خواستم منم به نوبه ی خودم بگم که واقعا براتون با این طرز تفکر متاسفم...خیلی هم جالبه معلمها و نظامیا ...

بعدشم انگار خیلی واسه خواستگار معلم یا نظامی له له میزنی

آدرس بده یکیو بفرستم بگیرتت نترشی تو خونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار برات بگم چطوری یه اوم می تونه سه بتر ازدواج کنه یخ دختر تازمانی که دختره می تونه حق انتخاب خوب ...

خیلی سخته شما خیلی قوی هستید که تونستید تحمل کنید 😭😭😭😭😭😭

خدایا کمکم کن تا عاشقانه ترین نگاه ها را در چشمش بریزم.
2728
2738
خیلی سخته شما خیلی قوی هستید که تونستید تحمل کنید 😭😭😭😭😭😭

اره بخدا 

بخدا خیلی شبا بیدار میشم و بازم گریم میکیره

توی سال اول مرگ همسرم 

هر وقت در میزدن میگفتم وااای من عشقم دیدی اومد 

بدو بدو میرفتم درو واز بکنم

در حالی که هیچ کس اصلا در نمیزد 

هیچ کس نبود 

فقط خیالش بود برام😢😢😢😢

خودایا شکور.بوچ بوچ😙😚😘😍

من تنها خواستگاري كه اومد خونمون شوهرم بود مه قبلش ٢ سال دوست بوديم.

يه سري خواستگار تلفني داشتم. يكيشون همسايه مون بود. عطر فروشي داشت. خود من تو مغازه ش با دختراي خراب ديده بودمش. پررو زنگ زده بودن بيان هواستگاري... 

مغازهشوت تو محلمون بود

بچه ها شاید جاش نباشه.ولی کسایی ک مشکلی دارند یا  Hbs هستند میتونن ازدواج کنن آیا طرف مقابل درک ...

خب این بیماری مث ایدز واگیره مگه اینکه با یکی ک این بیماری داشته باشه ازدواج کنه من شنیدم انجلینا جولی هم داره!

و چیز دیگه اینکه طب سنتی درمان براش پیدا کرده حتما برو دنبالش ایشاله درمان شی دکتر خیراندیش 

منم یک خواستگار داشتم دکتر بود اولین سوالی که ازم پرسید گفت ببخشین شما هات هستین ... چون من خیلی هاتم دلم میخواد هرشب تو بغل زنم باشم .... بعدش تایلند تخصص گرفته بود گفتم شما با این وضع هات بودنتون تایلند چکار میکردین گفت نترسین از ترس ایدز با هیچکی نبودم ...😐 بعدش پرسید شما بدنتون سفید تره یا صورتتون 😨😨😨 منم ترسیدم از اتاق اومدم بیرون گفتم الان یک کاریم میکنه

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
شوهر منم معلم هست  مگه معلم چشه   نمیدونم  کجا پست کذاشته  چش سفید😐

عزیزم تو کشور ما اینجوری مورد لطف قرار میدن🙄 تو چندتا کشور هست چن مدت پیش تو یه سایتی خوندم الان حصور ذهن ندارم.معلمی جز شغلهای هس که همه واسش سر ودس میشکونن اصن جاهای هس که معلما اونجا زندگی میکنن که همه ارزشون هس که همسایه اینا بشن چون خیای براشون اهمیت داره و یه جوارری شغل با کلاسشون هس.منم واقعا دلم گرفت بخاطر این دید

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
منم یک خواستگار داشتم دکتر بود اولین سوالی که ازم پرسید گفت ببخشین شما هات هستین ... چون من خیلی هات ...

سوالای بعدیش جالب تر میشده حیییییف😂

اوه بعد دو سال دوباره سر زدم چه روزای گندی بود اون روزا چه حال خرابی داشتم حالام فرقی نکرده جز اینکه همه چیو میدونم
عزیزم تو کشور ما اینجوری مورد لطف قرار میدن🙄 تو چندتا کشور هست چن مدت پیش تو یه سایتی خوندم الان حص ...

ژاپن عزیزم معلمی جز شغلای پردرآمد و رده بالاس

اوه بعد دو سال دوباره سر زدم چه روزای گندی بود اون روزا چه حال خرابی داشتم حالام فرقی نکرده جز اینکه همه چیو میدونم
2706