2733
2739

من الان 3ماه اقدامم واسه بارداری پلی کیستیک رحمم بعد با قرص ال دی پری شدم دکتر بهم امپور h mg داد 2تا ودوتا امپور دیگه بود که اسمش متاسفانه یادم نیست دور امپورم نوار قرمز بود ولی hmgابی بود،روز 9 11 پری باید hmgمیزدم که زدم روز 14 اون دوتا امپور دیگه کفت دوتاشو باهم بزن،ولی بهم نگفت که چند ساعت بعدش اقدام کنم تو بعضی سایتا دیدم خانوما نوشتن که 14 ساعت یا 36 ساعت بعدش اقدام کنید الان من چیکار کنم ؟؟ساعت 8 امشبم امپورارو زدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببخشید خانومی من نمیدونم

فقط خواستم بگم آمپول نه آمپور 

شرمنده 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

اصلا استرس نداشته باش، من آمپول نزدم، فقط قرص کلومیفن خوردم، از شب یازده یک شب درمیون گفت اقدام کنیم..

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت

عزیزم فقط دقت کن تا 24 ساعت بعد آمپول، تخمک ازاد میشه، یا امشب، یا فردا حتما اقدام داشته باش، بعدشم آمپول بی بی چک رو به صورت کاذب تا 14 روز مثبت میکنه...

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
2738
به منم داده بود از روز 5 پری میخوردم

منم این ماه، ماه دوم بود خوردم، اما امیدی ندارم بهش..

منم این ماه، ماه دوم بود خوردم، اما امیدی ندارم بهش..

امیدتو از دست نده ولی میفهم چی میگی هی دارو بخور اینکارو کن اونکارو کن اخرشم نمیشه ادم امیدشو از دست میده من که دیگه خسته شدم

اسپرم تا سه روز میتونه زنده بمونه داخل رحم، پس نگرانی نداره، برای این گفتم امروز یا فردا اقدام کن، که شاید همسرت نیست، سرکاره، برنامه ریزی کنی ...

2706