2733
2739
عنوان

شیر نخوردن نوزاد چهارماهه

694 بازدید | 71 پست

پسرم چهار ماهشه و اصلا تو بیداری شیر نمیخوره تو خواب هم خیلی خیلی کم میخوره. شیر خشکیه. انقد کم شیر میخوره که از صبح تا شب پوشکشوعوض نکنم بازم کامل خیس نمیشه. شیر خشکیه. شیر خشکشو عوض کردم درست نشد. چن بار هم دکتر بردم میگن هیچیش نیس. خیلی ناراحتن به خدا دارم دیوونه میشم. چیکار کنم؟

دختر منم از ماه سوم همین طوری شد الانم که ماه 8بازم همینه فقط تو خواب شیر میدم اونم کم منم تا چند وقت پیش ساعتها پوشکشو عوض نمیکردم ولی دیگه جدیدا چون تو ادرارش یه چیزای نارنجی رنگ دیدم دکتر گفت آب بدنش کمه دیگه بهش آب میوه و آب میدم .

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دختر منم درست از واکسن چار ماهگیش شیر خوردنش خوبیدنش بهم ریخت  هنوزم اوکی نشده ده ماهشه هر ۴-۵ ...

به خدا فقط گریه شده کارم. خیلی نگرانم. این از قبل واکسن هم اینجوری شده. بچه م تازه داشت لپ درمیاورد. همه صورتش اب شده

دختر منم از ماه سوم همین طوری شد الانم که ماه 8بازم همینه فقط تو خواب شیر میدم اونم کم منم تا چند وق ...

وای منم دیروز یه چیزای نارنجی دیدم. اب هم نمیخوره اب قندو نبات داغم نمیخوره. من چیکار کنم اخه

به خدا فقط گریه شده کارم. خیلی نگرانم. این از قبل واکسن هم اینجوری شده. بچه م تازه داشت لپ درمیاورد. ...

آخی الهی،وزنش چقده؟نی نیه منم امروزچهارماهش شده دوهفته است لب به شیرنمیزنه😭

الله اکبر❤❤❤
بچع ها چه شیر خشکی باشن چه شیر مادری باشن یهو تو چهار پنج ماهگی یه مدت شدید بد قلق میشن تو شیر خوردن ...

نگران کلیه هاشم. درست نخوره کار اونام سخت میشه. ادرارش زرد تیره شده دیگه اب بدنش خیلی کم شده قک کنم

2740
وای منم دیروز یه چیزای نارنجی دیدم. اب هم نمیخوره اب قندو نبات داغم نمیخوره. من چیکار کنم اخه

من هرروزوهرساعت میبینم ازاون لکه ها،به دکترش گفتم گفت چیزی نیس من به زورقطره چکون یکم آب قندمیچپم تودعنش که همشم میده بیرون😢

الله اکبر❤❤❤
به خدا فقط گریه شده کارم. خیلی نگرانم. این از قبل واکسن هم اینجوری شده. بچه م تازه داشت لپ درمیاورد. ...

اصن نگران نباش هی بزرگتر ک میشن دنگ فنگشونم بیشتر میشه بخدا من الان ۱۳شبه یساعت پشت هم نخوابیدم دیشب دیگه دیونه شده بودم شوهرم ترسید بچه رو نگه داشت من دو ساعت خوابیدم 

ببین من با سرنگ از اینا که برای غذای بچس به زور میریزم دهنش اگه تو ادرارش چیزای نارنجی دیدی بدون آب بدنش کم شده دکتر بهم گفت.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2706