2733
2739
عنوان

آیا کسی هست که دخترش به دبستان خرد بره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 391126 بازدید | 1955 پست
من خودم به عنوان کسی که دوره راهنمایی و بخشی از دبیرستان رو تو مدرسه ای که خانم حائری زاده مدیرش بوده گذروندم، به هییییچ عنوان دوست ندارم بچه ام حتی یکروز تو مدرسه ای که ایشون مدیرشه درس بخونه.
ماشاءالله لا حول و لا قوه الا بالله
کاش مادرهای اول تاپیک که الان دو سه سالی هست برای بچه ها مدرسشون رو انتخاب کردن میامدن و در مورد نتیجه این چندسال و اینکه راضی هستن یا نه ، و ایا مدرسه دقیقا همونیه که قبل از ورودشون فکر میکردن هست یا نه .. صحبت میکردن و ما رو راهنمایی میکردن
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرا و میرزا جان میشه با جزییات بیشتری دلایلتون رو توضیح بدین؟ راستش من به ثبت‌نام خرد نرسیدم و تنها گزینه‌ای که داشتم مهدوی بود،نهایتا هم دخترم رو مهدوی گذاشتیم. اما روز معارفه اصلا از برخوردشون خوشم نیومد، خانم مهدوی فقط اومد خط و نشون کشید و رفت! البته نظم و ترتیب و هماهنگی برنامه شون خوب و حرفه ای بود اما برخوردشون اصلا دوستانه و شایسته اولین آشنایی نبود! خلاصه من کلی از این بابت که به موقع برای خرد اقدام نکردم خودم رو سرزنش میکنم.الان با نظرات شما کمی آرومتر شدم اما دوست دارم دلایلتون رو بدونم. لطفاً دوستانی که بچه هامون مهدوی میرن هم کمی توضیح بدن،من که خیلی تو ذوقم خورد! همیشه همینطورن؟ یا به قول معروف میخواستن گربه رو دم حجله بکشن؟
2742
2740

سلام .. دختر من پیش دبستانی مدرسه مهدوی قبول شده .. اما واقعا دو دل هستم برای ثبت نام .. منزل ما سعادت آباد هست و واقعا مسیر پر ترافیکه تا زعفرانیه .. سرویس هم دوست ندارم استفاده کنم ‌ . واقعا ارزش داره روزی ۳ ساعت برای  رفت و برگشت  وقت بذارم . دخترم خسته نمیشه ؟ یک مدرسه معمولی تر بغل خونه بهتر نیست ؟ خواهش میکنم مامانا راهنمایی کنید منو 

مامانا بیاین اینجا از تجربیاتتون بگین از مدارسی که ثبت نام‌کردین راضی بودین؟؟

نردبان خلق این ما و منیست/عاقبت این نردبان افتادنیست/هرکه بالاتر رود ابله تر است/استخوان او بتر خواهد شکست/مولانا
مادرا لطفا بیاین از مدرسه های دختراتون بگید

کاش این تاپیک دوباره فعال بشه😍

نردبان خلق این ما و منیست/عاقبت این نردبان افتادنیست/هرکه بالاتر رود ابله تر است/استخوان او بتر خواهد شکست/مولانا
کسی اطلاعی داره در مورد ازمون خرد

در مورد آزمون خرد لطفا هرکی میدونه بگه مخصوصا جلسه با والدین🙏🙏🙏

2706